Olli Olii, dla miłośników deskorolki, w tym miesiącu na PS Vita

Wszyscy miłośnicy skateboardingu, a przy okazji właściciele PlayStation Vita, powinni w tym miesiącu otrzymać ciekawy tytuł na ich przenośną konsolę.

Playstation-Banner

Deweloperzy z roll7 Games ogłosili dzisiaj, że OlliOlii wyląduje na PS Vita już 22 stycznia. Amerykanie dostaną grę dzień wcześniej – 21 stycznia. Olli Olii to dwuwymiarowa gra zręcznościowa, w której wcielamy się w profesjonalnego zawodnika. Produkcja typu arcade, została współfinansowana przez samo Sony. W trakcie rozgrywki zawsze poruszamy się w kierunku prawej strony ekranu i nie możemy zawracać, ani też się zatrzymać. Dzięki wychylaniu gałki analogowej na różne strony i łączeniu kombinacji przycisków, możemy wykonać około setki różnych trików. Za każdy trik będziemy nagradzani punktami reputacji, a na naszej drodze spotkamy wiele różnych przeszkód, w tym murki, barierki, płoty, skrzynie, ławki i rampy. OlliOlii przeniesie nas do pięciu, różnorodnych światów, które oferują odmienny klimat, pogodę, zagospodarowanie terenu. W głównej kampanii pokonamy każdą z tras, a naszym celem będzie osiągnięcie pierwszego miejsca na liście rankingowej.

Twórcy gry, wspomniane roll7 Games, są zadowoleni z współpracy z Sony. Przyznają oni, że taki zastrzyk gotówki wspomógł ich mały, acz ambitny projekt. Gra pojawi się tylko na konsoli PlayStation Vita, myślę że nie powinniście traktować jej jako ciekawostki. Poniżej dwa, zakręcone zwiastuny OlliOlii.

Written By
More from konadmin

Znakomita sprzedaż Two Worlds II

Według informacji wydawcy, gra Two Worlds II sprzedała się dotąd w ponad...
Read More