Ogromny sukces Windows 10, system pobrało już 14 milionów użytkowników

Firma Microsoft może odbębnić sukces, bowiem Windows 10 spodobał się użytkownikom, których jest już notabene 14 milionów.

Windows 10 to aktualnie największy sukces Microsoftu ostatnich miesięcy, a może i lat. Gigant z Redmond usprawnił to, co przy okazji debiutu Windows 8 zepsuł. ”Dziesiątka” jest już na 14 milionach urządzeń!.

O tym, że nowy system operacyjny Windows 10 radzi sobie świetnie, wiedzieliśmy już od momentu premiery. Użytkownicy rzucili się na nowy system, jedni z ciekawości, drudzy ze zmęczenia poprzednią wersją. Wszyscy zainstalowali na dzień dzisiejszy Windows 10 aż na 14 milionach urządzeń. Jest to znakomity wynik, który potwierdza, że Microsoft złapał wiatr w żagle.

Redmond chwali się liczbami – 24 godziny wystarczyły, aby znaleźć 14 milionów użytkowników. System Windows 10 jest jednak nieco dłużej w obiegu, więc liczba ta prawdopodobnie się już zmieniła. System rozpędza się i kolejni użytkownicy się na niego decydują. Już wkrótce może wyprzedzić Windows 8.1 na rynku komputerów osobistych.

Warto zatem poczekać do końca roku i może wtedy Microsoftu ujawni zbiorcze dane na temat zainteresowania Windows 10. Jak oceniacie najnowszy system operacyjny Microsoftu?

[dzięki – http://www.mcvuk.com/news/read/windows-10-now-running-on-14m-devices/0153612]

WIndows 10 będzie najbardziej dopracowaną wersją systemu w historii.
WIndows 10 będzie najbardziej dopracowaną wersją systemu w historii.

[interaction id=”55bf51b5a52231f6077ea2f4″]

Written By
More from Patryk

Ferrari Enzo razem z dodatkiem Apex Expansion Pack dla DriveClub

Evolution Studio zapowiada na środę kolejne rozszerzenie do gry DriveClub na PlayStation...
Read More