Ogromna galeria z gry Star Ocean 5: Integrity and Fathlessness

Square Enix publikuje w sieci obszerną galerię screenów z gry Star Ocean 5: Integrity and Faithlessness. Tytuł pojawi się na PlayStation 4 i PlayStation 3.

Square Enix to autor między innymi sukcesu marki Final Fantasy, której ostatnią odsłoną jest wieloosobowe A Realm Reborn.
Square Enix to autor między innymi sukcesu marki Final Fantasy, której ostatnią odsłoną jest wieloosobowe A Realm Reborn.

W ostatnich tygodniach firma Square Enix zapowiada coraz większą ilość gier. Najpierw Deus Ex: Mankind Divided, aby później również jRPG o nazwie Start Ocean 5: Integrity and Faifhlessness.

Ta druga pozycja otrzymała właśnie obszerną, piękną galerię zdjęć. Na poniższych screenach widać nie tylko świetną oprawę artystyczną, ale również ujęcia z samej rozgrywki. Gry na PlayStation 4 dziś starają się walczyć o klienta głównie oprawą graficzną, ale Star Ocean 5 to przede wszystkim niesamowity klimat i sylwetki postaci.

Square Enix potwierdza, że aktualnie gra jest ukończona w 30 procentach, a więc premiera gry z pewnością nie odbędzie się w tym roku. Jedno jest pewne, tytuł wygląda bardzo atrakcyjnie, choć trzeba podkreślić, że oficjalnie nie został jeszcze zapowiedziany na zachodni rynek.

[dzięki – http://www.allgamesbeta.com/2015/04/star-ocean-5-integrity-and_19.html]

Written By
More from Patryk

Sniper: Ghost Warrior 3 zadebiutuje na rynku w 2016

Gra ma pojawić się na rynku w 2016 roku na PlayStation 4,...
Read More