Oficjalny zwiastun The Last of Us: Remastered

Niedawno twórcy zapowiedzieli, lub też potwierdzili, że The Last of Us trafi na PlayStation 4. Z tej okazji, aby umilić czas oczekiwania, postanowili udostępnić zwiastun wersji The Last of Us na najnowszą konsolę Sony.

Wczoraj pisaliśmy o tym, że twórcy potwierdzili, że The Last of Us trafi na PlayStation 4, a tymczasem dzień później raczą nas oni pierwszym zwiastunem gry, która będzie posiadać podtytuł Remastered. Całość jest poświęcona głównie cytatom z świetnych recenzji wersji na PlayStation 3, oraz pokazaniu ilości nagród jakie zdobyła oraz podkreśleniu, że gra otrzyma rozdzielczość 1080p. Dopiero na samym końcu twórcy zdecydowali się na pokazanie kilku sekund rozgrywki.

The Last of Us to interaktywny survival horror, który łączy w sobie grę akcji i element przygodowe. Odpowiedzialne za tę grę było studio Naughty Dog, które wcześniej pokazało swój kunszt tworząc między innymi serię Uncharted. Podczas rozgrywki, aby przeżyć przyjdzie nam się zmierzyć z kilkoma typami przeciwników. Zaczynając na ludziach, a na zainfekowanych tajemniczym grzybem kończąc. Pomoże nam w tym szeroki asortyment broni palnej oraz białej(nóż, maczeta). Poza kampanią główną dla jednego gracza twórcy dali graczom do dyspozycji tryb multiplayer, który zawiera dwa tryby: „Ocaleni” i „Walka o zapasy”. Różnią się one tym, że w tym pierwszym trybie gramy do pierwszej śmierci, a w drugim po polegnięciu mamy możliwość powrotu do zabawy. The Last of Us zadebiutowało 14 czerwca 2013 roku na PlayStation 3 i z miejsca podbiła serca wielu graczy. Potwierdzeniem tego są liczne nagrody oraz 6 mln sprzedanych egzemplarzy.

More from Mikołaj Ciesielski

Forza Motorsport 6 w złocie. Demo dostępne od jutra

Wszyscy sympatycy serii Forza mogą zacierać ręce. Twórcy poinformowali, że szósta część...
Read More