Oficjalne statystyki The Grand Finals 2015

Firma Wargaming przygotowała oficjalny komunikat w sprawie mistrzostw w World of Tanks. Tak zwane Grand Finals 2015 okazało się wielkim sukcesem.

Wargaming to prężnie rozwijająca się firma, która odniosła sukces dzięki marce World of Tanks.
Wargaming to prężnie rozwijająca się firma, która odniosła sukces dzięki marce World of Tanks.

W warszawskiej hali EXPO XXI pojawiło się na miejscu ponad 15 000 odwiedzających. Warto zauważyć, że wszyscy Ci widzowie przyszli obserwować zmagania na najwyższym poziomie w ramach finałów ligi Wargaming.net, a same mistrzostwa dotyczyły jednego tytułu, popularnego w Polsce i na świecie, World of Tanks. (a nie wielu gier, jak to ma miejsce w przypadku innych tego typu imprez).

Na miejscu odwiedzający aktywnie dopingowali swoim faworytom oraz szeroko dzielili się swoimi wrażeniami z mistrzostw i przewidywali wyniki za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Internetowe transmisje przyciągnęły przed ekrany ponad 2 600 000 unikatowych widzów.

Średnio jedna osoba spędziła na streamie ponad 28 minut, co daje ponad 400% wzrost w stosunku do roku ubiegłego (średnio 6 minut).

Dla wszystkich tych, którzy nie mogli być na miejscu czy śledzić transmisji lub mają po prostu ochotę przeżyć jeszcze raz emocje Mistrzostw Świata World of Tanks The Grand Finals 2015, przygotowano specjalny materiał z najlepszymi momentami zawodów.

[informacja prasowa]

 

[interaction id=”555351b6e091946473ad7f29″]

Written By
More from Patryk

Batman: Arkham Knight trafi na rynek w Edycji Limitowanej

W sieci pojawiły się informacje na temat specjalnej edycji gry Batman: Arkham...
Read More