Oficjalna grafika gry Halo 5: Guardians

Wszyscy czekamy na ujawnienie rozgrywki z gry Halo 5: Guardians na konsolę Xbox One. Teraz twórcy ujawniają oficjalną grafikę tej gry w internecie, a fani spekulują.

halo-5-guardians

Gra Halo 5: Guardians to jedna z najgorętszych premier tego roku. Tytuł firmy 343 Industries zapowiada się rewelacyjnie, głównie pod względem rozmachu, jak również oprawy graficznej. W sieci jest już dostępna oficjalna grafika tej gry.

W oczekiwaniu na premierę gry „Halo 5: Guardians” zaplanowaną na 27 października 2015, fani na całym świecie nieustannie odkrywają kolejne szczegóły związane z premierą gry, dostępnej wyłącznie na konsoli Xbox One.

W rozwinięciu kampanii #HUNTtheTRUTH, która zaangażowała uwagę fanów serią zwiastunów fabularnych “All Hail” i “The Cost”, fani Xbox na całym świecie wspólnymi siłami podjęli się odkrycia okładki gry „Halo 5: Guardians”.

W mijającym tygodniu, w różnych mediach na całym świecie, zaczęły pojawiać się tajemnicze obrazy… bez instrukcji, wyjaśnienia czy odniesienia do uniwersum Halo. Niedługo zajęło społeczności Halo przeszukanie najdalszych zakątków internetu i skompletowanie odnalezionych obrazów, odkrywając grafikę okładkową „Halo 5: Guardians”.

[dzięki – http://news.xbox.com/2015/04/games-halo-5-art-reveal-april]

Written By
More from Patryk

DriveClub – PlayStation Plus Edition z listą samochodów

Driveclub to świetne wyścigi, które już dawno zmazały plamę ze swojej opinii...
Read More