Oficjalna data premiery, okładka i edycja kolekcjonerska gry Metal Gear Solid V: The Phantom Pain

Właśnie poznaliśmy oficjalną datę premiery gry Metal Gear Solid V: The Phantom Pain, jak również edycję kolekcjonerską. Gra dostępna będzie na PS3, PS4, Xone, X360 oraz PC.

Metal Gear Solid to niezwykle popularna oraz uznana seria gier na rynku.
Metal Gear Solid to niezwykle popularna oraz uznana seria gier na rynku.

Wczoraj w sposób sensacyjny, choć nieoficjalny, poznaliśmy datę premiery gry Metal Gear Solid V: The Phantom Pain. Tytuł pojawi się na PlayStation 4, Xbox One, Xboksie 360, PlayStation 3 już z dniem 1 września. Właściciele komputerów osobistych będą zmuszeni poczekać na swoją edycję do dnia 15 września.

Dziś w sieci pojawiło się oficjalne potwierdzenie firmy Konami w tej sprawie. Na specjalnej stronie opublikowano nie tylko informacje dotyczące debiutu tej gry, ale przede wszystkim oficjalną okładkę oraz zawartość edycji kolekcjonerskiej. Trzeba przyznać, że zestaw prezentuje się niezwykle okazale, a czas poświęcony na czekanie na ten tytuł wydaje się być niczym, w obliczu atrakcji, jakie otrzymają gracze,

Konami przygotowali standardową edycję kolekcjonerską gry – niezwykle bogatą, jak również specjalną wersję ”Day1 Edition”.

W skład edycji kolekcjonerskiej wchodzi mnóstwo gadżetów:
  • Replika mechanicznej ręki Snake’a (!)
  • Mapa gry
  • Steelbook
  • Kolekcjonerskie pudełko na grę
  • Film dokumentalny (”Behind the scenes”) na Blue-ray
  • Cyfrowe dodatki do wykorzystania w grze

Poniżej możecie rzucić okiem na zdjęcia edycji kolekcjonerskiej gry Metal Gear Solid V: The Phantom Pain, jak również sprawdzić oficjalną okładkę gry. Tytuł jest już na ostatniej proste, a my, gracze, po wakacjach będziemy mogli go osobiście przetestować.

[dzięki – http://www.dualshockers.com/2015/03/04/metal-gear-solid-v-the-phantom-pain-gets-release-date-box-art-and-edition-details/]

MGS5Collectors_pkMGS5BoxArt_pk

Written By
More from Patryk

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain – premiera w przyszłym roku, mamy nowy gameplay oraz zwiastun

Podczas trwających targów Tokyo Game Show 2014 zaprezentowano nowy zwiastun oraz gameplay...
Read More