Oferty pracy i nowe obrazki z DLC do Call ofDuty: Ghosts

Nie tak dawno wypłynęły informacje na temat Onslaught, DLC do Call of Duty. Dziś twórcy idą o krok dalej i publikują galerę obrazków, jak również zapraszają chętnych do współpracy nad nową odsłoną serii.

call-of-duty

Sledgehammer Games, współproducent nie tak dawno wydanego Modern Warfare 3, zaczęło się intensywnie rozglądać za nowymi pracownikami. Informacja ta wypłynęła na branżowym serwisie Lindkeln, gdzie na ich profilu można znaleźć oferty pracy. Do obsadzenia jest wiele ciekawych etatów, w tym dla projektanta rozgrywki wieloosobowej, artysty koncepcyjnego, jak również animatora – osobę odpowiedzialną za motion capture i animację postaci. Co ciekawe, w notce zamieszczonej na profilu producenta jest napisane, iż w grę wchodzi Call of Duty nowej generacji, a więc to już pewne, że Activision chce wydać, najpewniej jeszcze w tym roku, kolejną odsłonę znanej marki. Studio jeszcze w 2012 roku szukało nowych pracowników, ponieważ projekt Call of Duty, aczkolwiek z kamerą TPP, został finalnie skasowany. Tym razem prosiłbym o świeży silnik graficzny, nową jakość i wyzwanie, czego w ostatnich odsłonach serii wyraźnie brakuje.

Co ciekawe, Activision opublikowało galerię zdjęć z nadchodzącego rozszerzenia do Ghost. Dzięki Onslaught będzie nam dane powalczyć na czterech nowych mapach. Rozszerzenie DLC nawiązuje do ”tanich”, klasycznych horrorów, o czym możecie się przekonać na poniższych screenach. Inwazja obcych, leśne, mroczne miejscówki i zrujnowane miasta – do wglądu poniżej!

Onslaught

 

 

Onslaught2

Onslaught3

Onslaught5

Onslaught6

Onslaught7

Onslaught8

Onslaught9

Written By
More from konadmin

FF XIII-2 gotowe w 70%

Według japońskiego tygodnika Famitsu, Final Fantasy XIII-2 jest już gotowe w 70%. Premiera...
Read More