Oferta PlayStation Plus z Metal Gear Solid V: Ground Zeroes w Japonii

Oferta PlayStation Plus nie jest nadal znana, ale już pojawiają się przecieki zza granicy, a konkretniej Japonii. Tam gracze mogą otrzymać grę Metal Gear Solid V: Ground Zeroes!

Sony Computer Entertainment oraz Konami ogłosiły już oficjalnie, że w czerwcowej ofercie PlayStation Plus pojawi się gra Metal Gear Solid V: Ground Zeroes. Japończycy będą grali w genialny prolog do The Phantom Pain, a co z zachodem?

Metal Gear Solid V: Ground Zeroes to wstęp do piątej odsłony cyklu zatytułowanej The Phantom Pain.
Metal Gear Solid V: Ground Zeroes to wstęp do piątej odsłony cyklu zatytułowanej The Phantom Pain.

Oferta PlayStation Plus bardzo często wyglądała bardzo podobnie dla kilku regionów świata. Jedne gry dodawano, inne zaś były takie same, więc można liczyć, że właśnie Metal Gear Solid V: Ground Zeroes trafi właśnie do nas w czerwcu.

Warto podkreślić, że mówimy tutaj o grze w wersji na PlayStation 4, a więc upragnionym tytule kategorii AAA przez graczy wspierających ofertę PlayStation Plus. Od początku się domagamy konkretnych gier, a prolog do Metal Gear Solid V: The Phantom Pain może być świetną rozrywką.

Trzymajmy kciuki na oficjalną ofertę PlayStation Plus dla Europy, ale pierwsze zapowiedzi są całkiem przekonujące.

[dzięki – http://www.dualshockers.com/2015/05/26/metal-gear-solid-v-ground-zeroes-for-ps4-free-for-a-month-for-japanese-playstation-plus-members/]

ground_zeroes

[interaction id=”5562f34328430a5757ca7b98″]

Written By
More from Patryk

Dying Light: The Following – Techland przedstawia świetny trailer fabularny

Przedstawiciele firmy Techland podesłali nam najnowszy trailer fabularny dodatku The Following do...
Read More