Oferta PlayStation Plus na październik 2015

Firma Sony ujawniła oficjalną ofertę gier wchodzących w skład PlayStation Plus w październiku. Gry są raczej średniej jakości, ale jeżeli ktoś lubi indyki i mniejsze produkcje, to powinien być zadowolony.

Pogłoski o pojawieniu się gry Assassin’s Creed IV: Black Flag możecie sobie wsadzić ”między bajki”. Firma Sony ujawniła zestaw gier wchodzących w skład najnowszej oferty PlayStation Plus na październik 2015 roku. Zapomnijcie o topowych grach AAA, japońska korporacja udostępnia na PlayStation 4 niejakie Broken Age, zaś na konsolę PlayStation 3 KickBeat. Ktoś w siedzibie Sony chyba nie widzi, co robi konkurencja z wyśmienitym Games with Gold.

Oferta PlayStation Plus na październik:

  • Broken Age (PS4/PS Vita)
  • Super Meat Boy (PS4/PS Vita)
  • Unmechanical Extended (PS4/PS3)
  • Kickbeat (PS Vita/PS3)
  • Kung Fu Rabbit (PS Vita/PS3)
  • Chariot (PS3)

Broken Age to gra studia Double Fine Production, która niczym specjalnym nie wyróżnia się na tle konkurencji. Super Meat Boy to pixel-art od studia Team Meat, zaś Unmechaniacal Extended to kolejny indyk w ofercie PlayStation Plus. Nawet starsze konsole Sony nie otrzymają w najnowszej ofercie gier kategorii AAA. Szkoda.

Podwyżka abonamentu PlayStation Plus miała wpłynąć pozytywnie na rozwój tej usługi. To stwierdzenie również możemy wsadzić ”między te same bajki”, bo na chwilę obecną gry z oferty PlayStation Plus są raczej mniej interesujące, aniżeli u konkurencji. Sony, obudzisz się wreszcie?

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?t=13&v=KVY9gFXgrps” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]

[interaction id=”560c0639c70ac51c03b447ff”]

Written By
More from Patryk

Ujawniono season pass do gry Fallout 4 z dodatkami DLC

Firma Bethesda ujawniła zawartość oraz cenę przepustki sezonowej do gry Fallout 4...
Read More