Odtwórca roli Joela jest gotowy na The Last of Us 2

Naughty Dog aktualnie pracuje nad wersją The Last of Us na PlayStation 4, która nosić będzie podtytuł Remastered. Jednakże gracze od jakiegoś czasu domagają się kontynuacji przygód Ellie i Joela. Miejmy nadzieję, że już niedługo Naughty Dog zapowie drugą część tej niesamowitej historii.

Fani The Last of Us czekają na kontynuacje tego świetnego tytułu. Jednak na razie muszą zadowolić się poprawioną wersją.

Odtwórcą roli Joela w The Last of Us był aktor Troy Baker, który w rozmowie z VideoGamerem przyznał, że z radością po raz kolejny wcieli się w rolę Joela. Jednocześnie Baker podkreślił, że na ten moment nie ma żadnych wieści o ewentualnych pracach nad kontynuacją The Last of Us. Ponadto „Joel” przyznał, że nic dziwnego, że gracze chcą kolejnych przygód Jolea i Ellie, ponieważ bogaty świat oraz niezwykła historia sprawia, że chcemy, aby na rynku pojawiały się kontynuacje.

Na ten moment oficjalnie wiadomo, że Naughty Dog pracuję nad wersją The Last of Us na PlayStation 4, która dostępna będzie już 29 lipca. Ponadto studio tworzy także czwartą część przygód Nathana Drake’a, czyli Uncharted 4: A Thief’s End. Wiadomo również, że praca trwają nad jeszcze jednym niezapowiedzianym tytułem i właśnie według wielu ekspertów z branży wspomniany niezapowiedziany tytuł to właśnie druga część The Last of Us. Na razie pozostaje nam tylko czekać, możliwe, że Naughty Dog planuje ogłosić kontynuacje zaraz po premierze The Last of Us: Remastered. Czy tak będzie, czas pokaże.

[dzięki- VideoGamer]
Troy baker, czyli aktor wcielający się w Joela z The Last of Us.
Troy baker, czyli aktor wcielający się w Joela z The Last of Us.

 

More from Mikołaj Ciesielski

Zapraszamy za kulisy gry Śródziemie: Cień Mordoru

Śródziemie: Cień Mordoru to gra akcji, która oparta jest na twórczości angielskiego...
Read More