Odświeżone Sleeping Dogs trafi na Xbox One oraz PlayStation 4

Firma Square Enix przygotowuje dla właścicieli Xbox One oraz PlayStation 4 odświeżoną wersję ich gry akcji Sleeping Dogs.

Sleeping Dogs to jedna z ciekawszych gier ostatnich lat, jak również nowa marka z gatunku sandbox.
Sleeping Dogs to jedna z ciekawszych gier ostatnich lat, jak również nowa marka z gatunku sandbox.

Ciekawe informacje napływają do nas z internetowego sklepu Amazon. W ofercie sklepu została zamieszczona odświeżona edycja gry Sleeping Dogs w wersjach na PlayStation 4 oraz Xbox One. Według informacji opublikowanych na stronie produktu, tytuł miałby pojawić się oficjalnie już w październiku tego roku. Jesteście zainteresowani takim wydawnictwem?

Wydawcy w ostatnich miesiącach coraz częściej uciekają się do wydawanie odświeżonych wersji gier na platformy poprzedniej generacji, które pojawiają się w nowej edycji na Xbox One oraz PlayStation 4. Firma Square Enix najpierw wypuściła na rynek Tomb Raider: Definitive Edition, aby teraz zapowiedzieć specjalną edycją Sleeping Dogs. Wraz z odświeżoną wersją gry otrzymamy wszystkie udostępnione do niej dodatki. Tytuł już kilkakrotnie był przeceniany na różnych platformach cyfrowych, mimo to Amazon potwierdza, że cena gry będzie sięgała standardowego pułapu dla nowych gier wydawanych dzisiaj (ok. 180 zł). Wydawca zapewnia oczywiście kilka wartościowych dodatków, jak chociażby 28-stronicowy artbook oraz kolekcjonerskie pudełko.

Oryginalnie Sleeping Dogs ukazało się na rynku w roku 2012 na PlayStation 3, Xboksa 360 oraz komputery osobiste. Podczas rozgrywki wcielamy się w detektywa Wei Shena, który stara wkupić się w łaski mafii Sun On Yee. Tytuł jest inspirowany filmami akcji oraz utrzymany w charakterystyce sandboxa. Podczas zabawy wykonujemy przeróżne zadania, a grę charakteryzuje niezwykle efektowny system walki.

Written By
More from Patryk

Games with Gold – oferta lipiec 2014

Firma Microsoft udostępniła informacje na temat oferty gier zawartych w usłudze Games...
Read More