Odświeżona wersja Heroes of Might & Magic III zapowiedziane

W sieci pojawiły się intrygujące informacje na temat legendarnego Heroes of Might & Magic III. Klasyczny tytuł ma zostać odświeżony na komputerach osobistych przez firmę Ubisoft.

Heroes of Might & Magic III, czyli klasyka w dosłownym tego słowa znaczeniu!
Heroes of Might & Magic III, czyli klasyka w dosłownym tego słowa znaczeniu!

Klasyczne już dziś Heroes of Might & Magic III trafi na rynek w odświeżonej wersji. Premiera została zapowiedziana przez firmę Ubisoft na 29 stycznia przyszłego roku. Tytuł będzie dostępny tylko na komputerach osobistych, ale warto o tym wspomnieć, bowiem to klasyka.

Gra pojawiła się na rynku 15 lat temu, a za jej produkcję odpowiadało studio New World Computing. Tytuł wprowadzał mnóstwo świeżości do rozgrywki oraz nowych schematów. Trzecia odsłona serii została pokochana przez graczy i do dnia dzisiejszego jest uznawana za jedną z najlepszych.

Odświeżona wersja gry pojawi się na komputerach osobistych, ale tylko podstawka. Nic nie wiadomo na temat udostępnienia dodatków w postaci The Shadow of Dead oraz Armageddon’s Blade. Na ten moment nie znamy również ceny tego wydawnictwa.

Poniżej możecie rzucić na pierwszy materiał z Heroes of Might & Magic III w wersji odświeżonej. Myślę że wielu graczy pamiętających ten legendarny tytuł skusi się na niego ponownie.

Written By
More from Patryk

PlayStation Partnerem Coca -Cola Trophy Tour w Polsce.

Sony Computer Enterainment Polska będzie Partnerem „FIFA World Cup 2014 Trophy Tour”...
Read More