Odświeżona wersja Heroes of Might & Magic III zapowiedziane

W sieci pojawiły się intrygujące informacje na temat legendarnego Heroes of Might & Magic III. Klasyczny tytuł ma zostać odświeżony na komputerach osobistych przez firmę Ubisoft.

Heroes of Might & Magic III, czyli klasyka w dosłownym tego słowa znaczeniu!
Heroes of Might & Magic III, czyli klasyka w dosłownym tego słowa znaczeniu!

Klasyczne już dziś Heroes of Might & Magic III trafi na rynek w odświeżonej wersji. Premiera została zapowiedziana przez firmę Ubisoft na 29 stycznia przyszłego roku. Tytuł będzie dostępny tylko na komputerach osobistych, ale warto o tym wspomnieć, bowiem to klasyka.

Gra pojawiła się na rynku 15 lat temu, a za jej produkcję odpowiadało studio New World Computing. Tytuł wprowadzał mnóstwo świeżości do rozgrywki oraz nowych schematów. Trzecia odsłona serii została pokochana przez graczy i do dnia dzisiejszego jest uznawana za jedną z najlepszych.

Odświeżona wersja gry pojawi się na komputerach osobistych, ale tylko podstawka. Nic nie wiadomo na temat udostępnienia dodatków w postaci The Shadow of Dead oraz Armageddon’s Blade. Na ten moment nie znamy również ceny tego wydawnictwa.

Poniżej możecie rzucić na pierwszy materiał z Heroes of Might & Magic III w wersji odświeżonej. Myślę że wielu graczy pamiętających ten legendarny tytuł skusi się na niego ponownie.

Written By
More from Patryk

Electronic Arts zaprezentuje sześć nowych gier na E3

Electronic Arts zorganizowało ostatnimi czasy konferencję prasową, podczas której przedstawiono wyniki sprzedażowe...
Read More