Oddworld: Abe’s Exoddus Remake zostało zapowiedziane

Gra Oddworld: Abe’s Exoddus w odświeżonej wersji pojawi się na rynku. Współtwórca marki Lorne Lanning oraz założyciel studia Oddworld Inhabitants wyjawił to na Twitchu.

oddworld

Oddworld: Abe’s Oddysee New’ n’ Tasty to jedna z najlepiej odświeżonych gier ostatnich lat. Tytuł był ostatnio dostępny w usłudze PlayStation Plus na PlayStation 4, więc wielu graczy z pewnością z chęcią ograłoby również kolejne przygody Abe’a.

Jak się okazuje, Oddworld: Abe’s Exoddus w wersji Remake ma pojawić się na rynku. Podczas transmisji na Twitchu, w której uczestniczył Lorne Lanning, współtwórca marki Oddworld oraz założyciel studia Oddworld Inhabitants potwierdził, że prace nad kolejnym odświeżeniem już trwają.

Lanning jest zadowolony z zainteresowania New’n’Tasty, twierdzi również, że twórcy gry mają w planach dalszy rozwój tej marki i zupełnie nowe odsłony. Sukces finansowy Oddworld: Abe’s Exoddus ma utwierdzić ich w przekonaniu, że warto nadal inwestować w gry z tej serii.

Oddworld: Abe’s Oddysee New’n’Tasty dostępne jest aktualnie na PlayStation 4, Xbox One i komputerach osobistych. Gra zebrała średnią ocen na poziomie 84 punktów (Metacritic).

[dzięki – http://www.egmnow.com/articles/news/oddworld-abes-exoddus-remake-confirmed/]

abe png

Written By
More from Patryk

Fallout 4 – nad grą pracował Guillermo del Toro?

Wszystko wskazuje na to, że gra Fallout 4 zostanie zaprezentowana na E3...
Read More