Obszerny materiał prezentujący DriveClub w akcji

...na zewnątrz auta również prezentują się wyśmienicie!

Inside Sim Racing to portal, który zajmuje się profesjonalnie tematyką gier wyścigowych. Postanowili oni zaprezentować około 30 minut rozgrywki z Driveclub.

Driveclub zaliczyło spore opóźnienie, ale właściciele PlayStation 4 nie mogą doczekać się tych fenomenalnie zapowiadających się wyścigów.
Driveclub zaliczyło spore opóźnienie, ale właściciele PlayStation 4 nie mogą doczekać się tych fenomenalnie zapowiadających się wyścigów.

Powoli zbliżamy się do wielkiej premiery gry wyścigowej studia Evolution na PlayStation 4 w postaci DriveClub. Tytuł w ostatnim okresie skupia na sobie uwagę wszystkich fanów cyfrowej motoryzacji, toteż redakcja Inside Sim Racing postanowiła przedstawić prawie trzydziestominutowy fragment rozgrywki z gry.

Serwis ten zajmuje się profesjonalnie tematyką gier wyścigowych. Redakcja testuje DriveClub tak, jak powinni robić to profesjonaliści, czyli w wygodnym fotelu i z wysokiej jakości kierownicą. Oczywiście materiał wideo został opublikowany w najwyższej możliwej jakości, czyli 1080p. W tym miejscu powinienem napisać, że wnętrza samochodów oraz ich deski rozdzielcze zostały zaprojektowane wręcz cudnie.

Gra debiutuje na PlayStation 4 już 8 października, czyli za dwa dni. Pamiętajmy również, że dostępna będzie ona dla wszystkich użytkowników PlayStation Plus w specjalnej wersji. Więcej na ten temat pod tym adresem.

Written By
More from Patryk

Warto być w EA Access i otrzymać Battlefield Hardline kilka dni wcześniej

Subskrybenci programu EA Access będą mieli możliwość przetestowania Battlefield Hardline pięć dni...
Read More