Obszerny materiał prezentujący DriveClub w akcji

...na zewnątrz auta również prezentują się wyśmienicie!

Inside Sim Racing to portal, który zajmuje się profesjonalnie tematyką gier wyścigowych. Postanowili oni zaprezentować około 30 minut rozgrywki z Driveclub.

Driveclub zaliczyło spore opóźnienie, ale właściciele PlayStation 4 nie mogą doczekać się tych fenomenalnie zapowiadających się wyścigów.
Driveclub zaliczyło spore opóźnienie, ale właściciele PlayStation 4 nie mogą doczekać się tych fenomenalnie zapowiadających się wyścigów.

Powoli zbliżamy się do wielkiej premiery gry wyścigowej studia Evolution na PlayStation 4 w postaci DriveClub. Tytuł w ostatnim okresie skupia na sobie uwagę wszystkich fanów cyfrowej motoryzacji, toteż redakcja Inside Sim Racing postanowiła przedstawić prawie trzydziestominutowy fragment rozgrywki z gry.

Serwis ten zajmuje się profesjonalnie tematyką gier wyścigowych. Redakcja testuje DriveClub tak, jak powinni robić to profesjonaliści, czyli w wygodnym fotelu i z wysokiej jakości kierownicą. Oczywiście materiał wideo został opublikowany w najwyższej możliwej jakości, czyli 1080p. W tym miejscu powinienem napisać, że wnętrza samochodów oraz ich deski rozdzielcze zostały zaprojektowane wręcz cudnie.

Gra debiutuje na PlayStation 4 już 8 października, czyli za dwa dni. Pamiętajmy również, że dostępna będzie ona dla wszystkich użytkowników PlayStation Plus w specjalnej wersji. Więcej na ten temat pod tym adresem.

Written By
More from Patryk

Poznaliśmy oficjalne okładki F1 2014!

Firma Cenega zajmie się oficjalną dystrybucją gry F1 2014 na terenie naszego...
Read More