Obszerna prezentacja walki w kooperacyjnym Evolve

W sieci udostępniono obszerną prezentację rozgrywki z gry Evolve. Filmik opublikowano na platformie YouTube, jego długość to niespełna 80 minut.

Evolve to pozycja dla ludzi lubiących gry kooperacyjne.
Evolve to pozycja dla ludzi lubiących gry kooperacyjne.

Twórcy ze studia Turtle Rock zorganizowali transmisję na żywo w celu prezentacji rozgrywki z Evolve. Materiał opublikowano również na platformie YouTube, gdzie jest do Waszej dyspozycji, jeżeli tylko przegapiliście wspomniany stream.

Producenci starają się zaprezentować jak najwięcej elementów zabawy. Począwszy od interfejsu, przez wybór zawodnika, uzbrojenia na samej walce kończąc. Poniższy materiał to źródło wiedzy na temat tego intrygującego tytuły, który dostępny będzie na konsolach nowej generacji oraz PC.

Evolve koncentruje się głównie na starciach zwartej ekipy graczy – nastawienie na kooperację. Nie jest to typowa gra wieloosobowa, raczej oferta skierowana w stronę rozgrywek w gronie przyjaciół. Rozgrywka będzie wiązała się z obraniem konkretnej strategii, stylu zabawy oraz ścisłej współpracy.

Trzeba również podkreślić, że gra wygląda okazale, studio Turtle Rock zna się na swojej robocie. Oprawa graficzna może się podobać, a wielkie bestie i ich wygląd tylko potęgują emocje na mapach. Sami sprawdzcie i oceńcie.

Written By
More from Patryk

Zobacz najśmieszniejsze bugi i glitche z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon

Cóż, gra Wiedźmin 3: Dziki Gon, jak każda inna, posiada liczne błędy,...
Read More