Obszerna prezentacja rozgrywki z Driveclub

...na zewnątrz auta również prezentują się wyśmienicie!

W sieci opublikowano dłuższą prezentację koncentrującą się na zmiennych warunkach pogodowych w grze Driveclub. Tytuł dostępny będzie w przyszłym miesiącu na PlayStation 4.

Driveclub pozwoli nam zasiąść za kierownicami dziesiątek licencojowanych, super szybkich samochodów.
Driveclub pozwoli nam zasiąść za kierownicami dziesiątek licencojowanych, super szybkich samochodów.

Evolution Studios od dłuższego czasu informuje nas o nowinkach technologicznych w Driveclub, w tym zmiennych warunkach pogodowych, które zostaną udostępnione w formie aktualizacji w dniu premiery. W sieci udostępniono wyczerpującą prezentację rozgrywki, która koncentruje się właśnie na zmiennych warunkach atmosferycznych.

Główny producent gry, Paul Rustchynsky, twierdzi że warunki podczas wyścigu mogą zmieniać się dynamicznie. Wyzwanie możemy rozpocząć w słońcu, jednakowoż w trakcie wyścigu może nas zaskoczyć ulewa. Co więcej, filmik przedstawił również lokacje zimowe oraz świetnie przygotowany śnieg, który również wpłynie autentycznie na właściwości jezdne naszych samochodów. W takich sytuacja będziemy musieli być bardziej skoncentrowani oraz z większą uwagą kontrolować nasz pojazd, bowiem może on wpaść w niebezpieczny poślizg.

Driveclub w przyszłym miesiącu trafi do oficjalnej dystrybucji. W tytuł możecie zaopatrzyć się w formie pudełkowej oraz edycji PlayStation Plus.

Written By
More from Patryk

Mikropłatności będą dostępne w grze Destiny

Twórcy gry Destiny ogłosili, że już od 13 października zaczną oferować niewielkie...
Read More