Obszerna galeria z Resident Evil HD Remastered

W sieci udostępniono obszerną galerię z gry Resident Evil HD Remastered, która trafi na Xbox One, PlayStation 4, Xboksa 360 oraz PC i PlayStation 3.

Resident Evil to marka, która pojawiła się na wielu platformach i przez lata była uważana za najlepszy survival horror w branży.
Resident Evil to marka, która pojawiła się na wielu platformach i przez lata była uważana za najlepszy survival horror w branży.

Przygotowaliśmy dla Was obszerną galerię z gry Resident Evil HD Remastered, która pojawi się na Xbox One, PlayStation 4, Xboksie 360, PlayStation 3 oraz PC. Tytuł został odrestaurowany i podciągnięty do dzisiejszych standardów, co bez wątpienia docenią fani marki oraz wszyscy zainteresowani tym tytułem.

Autorzy gry postanowili wprowadzić do swojej reedycji nową zawartość. Pojawią się tak zwane ”Raporty Weskera”, dzięki którym dowiemy się nowych faktów na temat scenariusza. Odświeżona wersja gry pozwoli nam zagrać również późniejszymi sylwetkami Jill Valentine oraz Chrisa Redfielda, tymi znanymi z Resident Evil 5.

W przyszłym roku fani marki Resident Evil nie powinni narzekać. Otrzymacie rzeczone Remastered, jak również zupełnie nową odsłonę w postaci Resident Evil: Revelations 2.

 

Written By
More from Patryk

Dragon Age: Inkwizycja przepełnione magią i umiejętnościami!

Dragon Age: Inkwizycja udostępni graczom mnóstwo zaklęć, ścieżek rozwoju oraz talentów. Twórcy...
Read More