Obszerna galeria screenów z gry Project CARS

W sieci udostępniono obszerną galerię wysokiej jakości screenów z gry Project CARS. Oprawa graficzna wygląda niesamowicie, ciekawe jak radzi sobie gameplay?

Project C.A.R.S. jest grą wyścigową studia Slighty Mad z Wielkiej Brytanii. Tytuł trafi na konsole nowej generacji oraz PC.
Project C.A.R.S. jest grą wyścigową studia Slighty Mad z Wielkiej Brytanii. Tytuł trafi na konsole nowej generacji oraz PC.

Project CARS to absolutny fenomen rynkowy, w szczególności jeżeli mowa o oprawie graficznej. Tytuł ze stajni Slightly Mad Studios zachwyca oprawą graficzną na publikowanych materiałach wideo – gameplay. Warto jest również rzucić okiem na obszerną galerię screenów z gry, na których gracze mogą zobaczyć mnóstwo ujęć dostępnych samochodów oraz tras.

Szczególnie należy chwalić twórców za wykonanie samochodów wewnątrz. Ostatnimi czasy to DriveClub mogło zachwycić fanów motoryzacji widokiem z wewnątrz samochodu – niesamowicie realistyczna deska rozdzielcza. W Project CARS będzie podobnie, na poniższych screenach widać kilka ujęć ze środka samochodów, które również robią piorunujące wrażenie.

Project CARS debiutuje na PlayStation 4, Xbox One oraz komputerach osobistych już 17 marca na naszym rynku.

 

Written By
More from Patryk

Kolejna aktualizacja gry Battlefield 4 dostępna na wszystkich platformach

”Winter Patch” to najnowsza aktualizacja do gry Battlefield 4, która zostanie udostępniona...
Read More