Obszerna galeria prezentująca zawodników gry Tekken 7

W sieci udostępniono obszerną galerię zdjęć prezentujących zawodników gry Tekken 7. Premiera na Xbox One oraz PlayStation 4 jeszcze nie została ustalona.

Tekken to niezwykle popularna seria bijatyk w świecie gier wideo, która przez lata święciła tryumfy na konsolach PlayStation.
Tekken to niezwykle popularna seria bijatyk w świecie gier wideo, która przez lata święciła tryumfy na konsolach PlayStation.

Namco Bandai ma asa w rękawie na rok 2015 w postaci Tekken 7. Gracze mają nadzieje, że to właśnie w tym roku tytuł pojawi się w oficjalnej sprzedaży na PlayStation 4 oraz Xbox One. Apetyty podsyca obszerna galeria zdjęć, na których można zobaczyć znanych i lubianych zawodników wchodzących w skład gry.

Na oficjalnych renderach postaci prezentują bardzo wysoki poziom wykonania. Są to zawodnicy, którzy już wcześniej zostali zapowiedziani, autorzy najpewniej nie spoczną na laurach, wkrótce powinniśmy poznać kolejnych fighterów, którzy dołączą do stawki w Tekken 7.

Tytuł w wersji na automaty ma pojawić się już z dniem 18 lutego na terenie Japonii. Będzie to szansa dla tamtejszych redakcji na przetestowanie tej gry oraz podzielenie się wrażeniami z rozgrywki. Poniżej 18 zawodników z Tekken 7 na wysokiej jakości renderach do dyspozycji graczy.

Kazuya Mishima, Jin Kazama, Forest Law, Paul Phoenix, Hworang, Lei Wulong, Nina Williams, który z zawodników serii Tekken jest Waszym ulubionym?

[dzięki – http://www.allgamesbeta.com/2015/02/tekken-7-character-renders.html]

Tags from the story
, , , , , , , ,
Written By
More from Patryk

E3 2014 – premierowy zwiastun Forza Horizon 2!

Na targach E3 w Los Angeles, podczas konferencji Microsoftu, zaprezentowano premierowy zwiastun...
Read More