Obsada aktorska The Evil Within zachęca do rozgrywki!

Shinji Mikami zatrudnił do pracy przy The Evil Within kilku znanych aktorów, w tym Jennifer Carpenter, którą powinniście znać z serialu Dexter.

The Evil Within zapowiada się na wielki powrót ojca gatunku survival horror do branży gier wideo.
The Evil Within zapowiada się na wielki powrót ojca gatunku survival horror do branży gier wideo.

Autorzy The Evil Within opublikowali w sieci materiał wideo przedstawiający aktorów, którzy wcielą się w bohaterów gry. W angielskiej wersji językowej wsłuchamy się w grę aktorską takich postaci jak Jennifer Carpenter (”Dexter”, ”Egzorcyzmy Emilly Rose”). Shinji Mikami poprosił o współpracę bardzo charakterystycznych aktorów, do których z pewnością należy również Jackie Earle Haley, znany z takich filmów jak ”Postrach z Ulicy Wiązów” oraz ”Lincolna”. Ostatnim członkiem obsady będzie Anson Mount znany chociażby z ”Non-Stop” czy też ”Wszyscy Kochają Mandy Lane”.

Na poniższym materiale możecie wsłuchać się w opinie aktorów na temat The Evil Within. Jak w wielu innych przypadkach tego typu, aktorzy komplementują produkcję studia Tango Gameworks. Całkiem pozytywnie oceniam jednak wybór Mikamiego, który sięga po doświadczonych i znanych artystów. Ich doświadczenie z pewnością przyda się tej produkcji. Osobiście nie mogę doczekać się Jennifer Carpenter w roli Kidman. Będzie to jej debiut w branży gier wideo.

Gra zostanie wydana zarówno na konsolach nowej generacji, jak i na PlayStation 3 i Xboksa 360. Premiera została zaplanowana na 14 października tego roku. 

Written By
More from Patryk

Remigiusz Maciaszek, RojoV13, AngryJoeShow odwiedzili siedzibę CD Projekt RED

Wiedźmin 3: Dziki Gon to gra RPG firmy CD Projekt RED. W...
Read More