Oblivion na silniku Skyrima? Tak, to możliwe!

W sieci pojawiło się bardzo ciekawe wideo, które prezentuje grę The Elder Scrolls IV: Oblivion przerzuconą do środowiska graficznego The Elder Scrolls V: Skyrim. 

The Elder Scrolls to bardzo spore uniwersum, które składa się z pięciu części głównych, oraz gry Online.
The Elder Scrolls to bardzo spore uniwersum, które składa się z pięciu części głównych, oraz gry Online.

Utalentowani fani gier z serii The Elder Scrolls zamieścili w sieci bardzo ciekawy materiał wideo. Jest to prezentacja odsłony The Elder Scrolls IV: Oblivion, która trafiła na rynek kilka lat temu w wersjach na komputery osobiste, PlayStation 3 oraz Xboksa 360. Grę w pełni przeniesiono do środowiska graficznego The Elder Scrolls V: Skyrim, co robi niesamowite wrażenie. Całość nabiera nowych ”kolorków”, a oprawa audiowizualna zachęca do ponownego wgłębienia się w historię popularnego Obliviona. Modyfikację możecie znaleźć na stronie TES Renewal, ale jest to na chwilę obecną wersja 0.2, nie w pełni gotowa do użytku. 

Poniższe wideo zostało opublikowane przede wszystkim po to,aby naświetlić i nagłośnić ich ambitny projekt. Jeżeli nigdy nie mieliście do czynienia z tym klasycznym tytułem, to warto, po obejrzeniu poniższej prezentacji, do niego wrócić. Jest to topowa gra z gatunku RPG od studia Bethesda Softworks.

Written By
More from Patryk

Recenzja filmu ”Szybcy i wściekli 7”

”Szybcy i wściekli” to zasłużona dla popularyzacji motoryzacji oraz sportów motorowych marka,...
Read More