Obłędny gameplay oraz prezentacja świata gry w Final Fantasy XV

W sieci pojawił się kolejny gameplay przedstawiający grę Final Fantasy XV w akcji.

Final Fantasy XV to kolejna odsłona niezwykle popularnej serii na PlayStation 4 oraz Xbox One.
Final Fantasy XV to kolejna odsłona niezwykle popularnej serii na PlayStation 4 oraz Xbox One.

Final Fantasy XV to absolutnie jedna z najbardziej oczekiwanych gier na PlayStation 4 oraz Xbox One. Gameplay z gry pojawił się na serwisie YouTube, dzięki czemu gracze mogą sprawdzić poziom wykonania, animacji, system walki oraz obłędnie przygotowaną oprawę graficzną.

Square Enix przygotowali nie tylko nową próbkę rozgrywki z gry, ale również bardzo atrakcyjnie zmontowany materiał przedstawiający dziką naturę. W świecie gry będziemy mogli napotkać na mnóstwo dzikich zwierząt. Na filmiku uwieczniono wysokiej jakości zwierzynę, między innymi ogromne Behemoty, ale również mniejsze zwierzęta, tak lądowe, jak również wodne. Największe wrażenie robi mała żabka skryta w gęstej trawie oraz przepiękny orzeł.

Nadal czekamy na oficjalną datę premiery gry. Tytuł jest ponoć wykończony w 60 procentach, a więc jest coraz mniej prawdopodobne, że gra pojawi się w roku 2015 na PlayStation 4 oraz Xbox One. Rzućcie okiem na poniższe materiały i sami zdecydujcie, czy to już rewolucja w serii, czy może mały krok naprzód?

[dzięki – http://www.allgamesbeta.com/2015/02/final-fantasy-xv-dungeon-gameplay.html]

Written By
More from Patryk

Warcraft 4 zostanie zapowiedziane wkrótce?

W świecie Blizzard Entertainment nie ma rzeczy niemożliwych. Warcraft 4 może być...
Read More