Obie części Prototype zostaną przeniesione na Xbox One

Prototype: Biohazard Bundle zapowiedziane na Xbox One w wersji cyfrowej. Gra w późniejszym okresie pojawi się również na PlayStation 4.

Firma Activision zdecydowała się wydać grę Prototype: Biohazard Bundle w wersji cyfrowej na Xbox One oraz PlayStation 4. W pierwszej kolejności interesujący zestaw pojawił się w Xbox Store, ale trofea na PlayStation 4 zapowiadają również debiut na konsoli Sony.

Zestaw Prototype: Biohazard Bundle waży 18 GB danych i zawiera w sobie wszystkie wcześniej publikowane dodatki DLC do tej świetnej serii. Cena gry na Xbox One to aktualnie 50 dolarów.

To świetna wiadomość dla wszystkich tych, którzy polubili markę studia Radical Entertainment. Pierwsza część Prototype pojawiła się w roku 2009 na Xboksie 360, PlayStation 3 oraz komputerach osobistych.

W Prototype 2 mogliśmy zagrać nieco później, bo dopiero w 2012, ale warto było czekać, bowiem gra była bardzo udana i zebrała średnią ocena na poziomie 76 punktów (Metacritic).

Miejmy nadzieję, że chęć wprowadzenia na Xbox One i PlayStation 4 odświeżonego zestawu z wszystkimi dodatkami to przygotowanie graczy na zapowiedź Prototype 3. Chcielibyście powrotu tej marki na konsolach nowej generacji?

[dzięki – http://www.vg247.com/2015/07/14/prototype-biohazard-bundle-brings-both-games-to-xbox-one/]

 

[interaction id=”55a368cf529840a30eccf2db”]

Written By
More from Patryk

Uncharted 4: A Thief’s End – analiza wydajności wersji beta od Digital Foundry

W sieci pojawiła się analiza jakości bety trybu multiplayer z gry Uncharted...
Read More