Obejrzyj unboxing Destiny Ghost Edition oraz edycji limitowanej

Redakcja PlayStation Access opublikowała w sieci prezentację z rozpakowywania specjalnych edycji Destiny na PlayStation 4. 

Destiny trafi na PlayStation 4 oraz Xbox One. Bungie przygotowuje się do tej premiery już od dłuższego czasu. Czy możemy spodziewać się potężnej, nowej marki w gatunku MMO?
Destiny trafi na PlayStation 4 oraz Xbox One. Bungie przygotowuje się do tej premiery już od dłuższego czasu. Czy możemy spodziewać się potężnej, nowej marki w gatunku MMO?

Już jutro wielka premiera Destiny na PlayStation 4, Xbox One, Xboksie 360 oraz PlayStation 3. Pamiętajmy o tym, że Activision przygotowało dla graczy bardzo ciekawe edycje kolekcjonerskie, w tym Destiny Ghost Edition oraz Destiny Limited Edition. Nie wszyscy z Was pewnie zdążyli się w wybrane edycje zaopatrzyć, dlatego też redakcja PlayStation Access przygotowała dla ciekawskich graczy materiał wideo prezentujący ich zawartość.

Poniższe wideo przedstawia nam dokładną zawartość każdej z edycji, którą mogliście zakupić w wybranej dla siebie wersji. Redakcja PlayStation Access prezentuje wersję gry na PlayStation 4. Trzeba przyznać, że edycja Ghost zawiera w sobie mnóstwo ciekawych elementów oraz gadżetów. Mnie osobiście najbardziej do gustu przypadła naszywka na kurtkę czy bluzę z emblematem z Destiny

Bungie pracowało bardzo długo nad tym tytułem, toteż dosłownie za kilkanaście godzin serwery gry rozgrzeją się do czerwoności. Przypominamy że gra debiutuje już jutro na naszym rynku. Ilu z Was wejdzie w posiadanie edycji kolekcjonerskich?

Written By
More from Patryk

Wysyp filmików z Pro Evolution Soccer 2015

W sieci udostępniono mnóstwo nowych filmików z gry Pro Evolution Soccer 2015,...
Read More