Obejrzyj pierwsze 10 minut z Resident Evil HD w 1080p

W sieci udostępnione zostało pierwsze 10 minut rozgrywki z gry Resident Evil HD, która debiutuje na PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 3, Xboksie 360 oraz PC.

Resident Evil to marka, która pojawiła się na wielu platformach i przez lata była uważana za najlepszy survival horror w branży.
Resident Evil to marka, która pojawiła się na wielu platformach i przez lata była uważana za najlepszy survival horror w branży.

Długo oczekiwany Resident Evil HD pojawił się wreszcie na Xbox One, PlayStation 4, Xboksie 360 oraz PlayStation 3 i komputerach klasy PC. W sieci został opublikowany fragment rozgrywki obrazujący pierwsze 10 minut gry. Za nagranie odpowiada GamesHQMedia.

Sympatycy klasyki w nowych sztach powinni dziś piać z zachwytu, głównie za sprawą debiutującego na rynku Resident Evil HD. Tytuł pojawił się między innymi na konsolach nowej generacji, toteż w sieci nie mogło zabraknąć pierwszych materiałów z rozgrywki. Za poniższą prezentację obrazującą pierwsze 10 minut z rozgrywki odpowiada kanał GamesHQMedia, na którym możemy obejrzeć Jill Valentine oraz Chrisa Redfielda w akcji.

Warto również zapoznać się z pierwszymi ocenami, które pojawiają się w sieci. Fani marki Resident Evil mają dziś małe święto, filmik do wglądu poniżej.

[dzięki – http://www.dualshockers.com/2015/01/19/watch-the-first-10-minutes-of-resident-evil-hd-remaster-on-ps4-a-fresh-coat-of-1080p-paint/]

Written By
More from Patryk

Projekt Konsola wspiera medialnie Business PLAY Home Edition na Polak Potrafi

Przedstawiamy kolejną ciekawą ofertę pochodzącą z platformy PolakPotrafi. Business Play Home Edition...
Read More