Obcy: Izolacja projektowano jako grę z widokiem TPP – opublikowano gameplay

Obcy: Izolacja było produkowane pierwotnie jako horror z widokiem TPP. Twórcy opublikowali materiał wideo, dzięki któremu możecie sprawdzić, jak gra mogła wyglądać.

Obcy: Isolacja pojawi się przede wszystkim na PlayStation 4 oraz Xbox One. Czy będzie to powrót wielkiej marki do branży gier wideo?
Obcy: Isolacja pojawiło się przede wszystkim na PlayStation 4 oraz Xbox One. Okazało się, że to powrót wielkiej marki w wielkim stylu do branży gier wideo.

Creative Assembly opublikowali w sieci bardzo ciekawy materiał dotyczący gry Obcy: Izolacja. Okazuje się, że tytuł pierwotnie miał być grą z ujęcia TPP (third person perspektive), a więc z kamerą zza bohatera. Pomysł porzucono, ale gameplay zachowano i zdecydowano się zamieścić na DailyMotion.

Trzeba przyznać, że gra wyglądała całkiem nieźle w tej formie. Grafika w trybie TPP była już w bardzo zaawansowanym stadium, a więc twórcy musieli dosyć późno zdecydować się na zmianę konwencji. Creative Assembly chcieli z pewnością jeszcze bardziej wciągnąć graczy w to, co dzieje się na ekranie telewizora, stąd tez decyzja o wydaniu gry FPP.

Obcy: Izolacja jest dostępne na PlayStation 4, Xbox One, Xboksie 360, PlayStation 3 oraz PC. Gra jest ciągle wspierana kolejnymi dodatkami fabularnymi przez producenta. Tytuł zebrał średnią ocen na serwisie Metacritic na poziomie 79 punktów.

[dzięki – http://www.allgamesbeta.com/2015/03/footage-of-alien-isolations-original.html]


۞ przez AGB-Media

Written By
More from Patryk

Każdy nabój się liczy, czyli nowy trailer The Evil Within

W sieci opublikowano nowy trailer The Evil Within, na którym polski wydawca...
Read More