Obcy: Izolacja – nowy zwiastun w polskiej wersji językowej

Obcy: Izolacja to gra firmy Creative Assembly, która została zaprezentowana na targach E3. Tytuł jest przedstawicielem gatunku survival horror i trafi na PlayStation 4 oraz Xbox One.

Obcy: Izolation będzie dystrybuowany w naszym kraju przez firmę Cenega.
Obcy: Izolation będzie dystrybuowany w naszym kraju przez firmę Cenega.

W trakcie targów E3 wystawiono również grę Alien: Isolation firmy Creative Assembly. Tytuł jest przedstawicielem gatunku survival horror, a jego najnowszy zwiastun z elementami rozgrywki został udostępniony przez polskiego dystrybutora.

Alien: Isolation to intrygujący tytuł twórców serii Total War. Dlaczego? Ponieważ nie jest to przedstawiciel typowego kierunku gier akcji z elementami horroru, do jakiego przyzwyczaili nas producenci poprzednich odsłon serii. Tym razem wcielamy się w ofiarę, bezbronną postać, która musi przemykać w cieniu, kryć się, uciekać i przez myśl jej nie przechodzi, ażeby podejmować walkę z Obcym. W sieci pojawiły się nowe materiały wideo z rozgrywki. Tym razem możemy przyjrzeć się wyglądowi lokacji, a także kilku migawkom z normalnej eksploracji. Deweloperzy starali się zachować klimat wizualny występujący w filmach.

Wydawcą tego tytułu jest SEGA. Gra ma ukazać się na PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3 oraz na PC. Jak poinformowali twórcy na oficjalnym profilu gry na Twitterze gra trafi do sklepów 7 października.

Written By
More from Patryk

The Walking Dead: Season Two – nowy odcinek już wkrótce!

Drugi odcinek The Walking Dead: Season Two, przygodowej gry z segmentu point-and-click,...
Read More