Obcy: Izolacja – Edycja Nostromo z oryginalną obsadą z filmu dostępna w przedsprzedaży

W naszym kraju również będzie dostępna specjalna edycja gry Obcy: Izolacja – Edycja Nostromo. Zestaw będzie zwierał oryginalną obsadę aktorów z filmu Ridley’a Scotta. 

Obcy: Izolation będzie dystrybuowany w naszym kraju przez firmę Cenega.
Obcy: Izolation będzie dystrybuowany w naszym kraju przez firmę Cenega.

W sieci pojawiły się ciekawe informacje na temat gry Obcy: Izolacja. Sigourney Weaver wraz z głównymi aktorami z filmu „Obcy” Ridleya Scotta z 1979 roku użyczyli głosów i wyglądu do dwóch bonusowych rozszerzeń gry. 

W ekskluzywnych dodatkach zobaczymy cyfrowo odtworzonych aktorów grających w arcydziele Ridleya Scotta z 1979 roku pt. „Obcy”. Listę gwiazd otwiera Sigourney Weaver (Ellen Ripley), aktorka nominowana do Oscara, a także zdobywczyni Złotego Globu. Oprócz niej w grze obecni będą: Tom Skerritt (Dallas), Veronica Cartwright (Lambert), Harry Dean Stanton (Brett), Yaphet Kotto (Parker) i Ian Holm (Ash). Wszyscy oni pojawią się w dwóch dodatkowych misjach, które pozwolą graczom na ponowne przeżycie kultowych scen z filmu.

Każdy, kto zamówi grę przed premierą, otrzyma darmowe rozszerzenie gry do Edycji Nostromo, która zawierać będzie dodatkową zawartość do pobrania „Spisani na straty”. Dzięki niej gracze będą mogli zagrać jednym z trzech ocalałych członków załogi, zaledwie kilka chwil po śmierci Bretta. Jako Ellen Ripley, Dallas lub Parker będzie można odkrywać Nostromo od pokładu mieszkalnego, aż do pokładu technicznego, aby dzięki skoordynowanym działaniom z Lambert i Ash zwabić Obcego do śluzy statku.

Tytuł ukaże się 7 października na: komputery PC, PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 3oraz Xbox 360 w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej do wyboru. Za polską wersję gry odpowiada światowy wydawca tego tytułu.

Written By
More from Patryk

Sony zapowiedziało zestaw PlayStation 4 z Driveclub

Na oficjalnym blogu PlayStation pojawiła się informacja na temat nowych zestawów PlayStation...
Read More