Obcy: Izolacja będzie można ukończyć bez zabijania.

Za grę Obcy: Izolacja odpowiedzialne jest studio Creative Assembly, natomiast za wydanie tej produkcji SEGA. Od samego początku twórcy zapowiadają, że klimat będzie najważniejszy w ich najnowszym dziele i to właśnie on będzie miał za zadanie wzbudzać strach

Tytuł ten powinien zainteresować fanów survival horrorów. Czy Obcy: Izolacja odniesie sukces na miarę Outlasta?

Od samego początku twórcy podkreślają, że Obcy: Izolacja będzie horrorem, w którym dużą rolę będą odgrywać elementy skradankowe. Ponadto wiele razy powtarzali, że o wiele lepszym wyjściem w ich najnowszej produkcji będzie omijanie zagrożenia, aniżeli stawanie z nim twarzą w twarz. Po raz kolejny podkreśla to tym razem lead designer, czyli główny projektant gry Garry Napper.

“Możesz przejść całą grę bez zabijania kogokolwiek. Dla mnie to było coś co uznałem nie tyle za wyzwanie, ale za sposób rozrywki, którą wybrałby nasz bohater.”

Takie zapewnienia dają nadzieję, że Obcy: Izolacja będzie nie tylko świetny horrorem, z dobry klimatem znanym z pierwszych odsłon filmu, ale także znakomitą skradanką, gdzie obserwacja przeciwników i przemykanie się za ich plecami będzie dla nas prawdziwą satysfakcją. Jednakże jeśli wolicie bardziej krwawe podejście do sprawy, to na pewno w najnowszej grze Creative Assembly nikt Wam tego nie zabroni.

Obcy: Izolacja trafi na komputery osobiste, PlayStation 4, Xboksa One, PlayStation 3 oraz na Xboksa 360 już 7 października tego roku.

More from Mikołaj Ciesielski

Mrocznie i brutalnie- nowy gameplay z Bloodborne

Bloodborne to gra action- RPG, za którą odpowiedzialne jest japońskie studio From...
Read More