Nowy zwiastun z rozgrywką – Wolfenstein: The New Order

Wolfenstein: The New Order to gra akcji nad którą pracuje firma Bethesda Softworks. Na naszym rynku dystrybucją gry na PlayStation 3, Xboksa 360 i konsole nowej generacji zajmuje się Cenega. W sieci upubliczniono nowy zwiastun gry.

b186ab4a65f32

 

W sieci pojawił się nowy, całkiem ciekawy trailer gry Wolfenstein: The New Order, które to trafi na wszystkie z dostępnych platform, tym nie mniej największe emocje wzbudzają wersje na PlayStation 4 i Xbox One. Gra zabiera nas do fikcyjnej rzeczywistości, w której to Trzecia Rzesza wygrała wojnę i zaprowadziła nowy ład na świecie. Ład, w którym to Stany Zjednoczone zostały największą ofiarą tajemniczego Wunderwaffe – broni nazistów. W nowej odsłonie gry wcielimy się ponownie w agenta B.J. Blazkowicza, który po raz kolejny stanie do walki z zastępami nazistów. Twórcy postanowili nakreślić wyraziste sylwetki postaci i konfrontację naszego bohatera z nimi.

Mimo technologicznej i liczebnej przewagi wroga,  ruch oporu nigdy się nie poddaje. W najnowszym zwiastunie z Wolfenstein: The New Order pt. “Uciec, ale dokąd?”, B.J. Blazkowicz i członkowie ruchu oporu walczą z generałem Trupią Główką oraz jego nazistowskim legionem wbrew wszelkim przeciwnościom. 

Premiera Wolfenstein planowana jest na 20 maja w Ameryce Północnej, Europie i Australii na Xbox One, PlayStation 4, Xbox 360, PlayStation 3 oraz PC. Dodatkowo każdy, kto zamówi grę w przedsprzedaży, poprzez swoją kopię Wolfenstein: The New Order zyska dostęp do beta testów DOOM. Więcej informacji na temat już wkrótce. 

[notice]Wolfenstein: The New Order, tworzony obecnie w MachineGames, jest przygodową grą akcji, która wskrzesza serię uznawaną za pioniera gatunku FPS. Akcja gry toczy się w latach 60., kiedy to straszliwy reżim nazistowski skorzystał z tajemniczej, zaawansowanej technologii, aby wygrać drugą wojnę światową. Teraz to naziści rządzą światem żelazną ręką. Wolfenstein: The New Order wysyła cię w misję po całej Europie w jednym celu: zniszczyć nazistowską machinę wojenną.[/notice]
Written By
More from Patryk

Project CARS – zobacz trailer trybu multiplayer

Project CARS to gra wyścigowa studia Slightly Mad, która w maju debiutuje...
Read More