Nowy zwiastun The Crew, czyli ogromna mapa do Twojej dyspozycji!

W sieci opublikowano najnowszy zwiastun gry wyścigowej The Crew, która pojawi się na rynku w wersjach na Xbox One, Xboksa 360 oraz PlayStation 4.

The Crew jest pierwszym, tak dużym projektem samochodowym na konsolach nowej generacji, który kładzie nacisk na zabawę wieloosobową.
The Crew jest pierwszym, tak dużym projektem samochodowym na konsolach nowej generacji, który kładzie nacisk na zabawę wieloosobową.

Tej jesieni na rynku pojawi się mnóstwo wysokiej jakości produkcji wyścigowych. Firma Ubiosft przygotowała na tę okazję premierę The Crew, którą poprzedza kolejny zwiastun gry z otwartym, ogromnym światem. Za projekt odpowiada Ivory Tower, które przedstawia kolejny, świetnie zmontowany materiał filmowy podkreślający rozmiary oraz różnorodność świata gry.

Materiał stara się nam uzmysłowić i podkreślić największe zalety tej gry. Kluczowym elementem The Crew jest ogromna mapa Stanów Zjednoczonych, po której będziemy mogli swobodnie się przemieszczać. Trafimy po drodze do kilku miast, zwiedzimy góry, doliny, wzgórza, odwiedzimy lasy oraz lokalne plaże oraz miejscówki zimowe. Ivory Tower przygotowało dla nas ogromny świat, dzięki czemu w trakcie rozgrywki nie powinno zabraknąć wrażeń. W późniejszym fragmencie materiału twórcy podkreślają istotę zdobywanych umiejętności, prezentują misje, wyzwania, wyścigi oraz klucz do sukcesu, czyli klasyczny tuning samochodu.

Przypominamy również o kolejnej fazie testów, jakie zapowiedziano dla tej gry. The Crew  to wyścigowa marka, która trafi do oficjalnej sprzedaży już 11 listopada w wersjach na Xbox One, Xboksa 360, PlayStation 4 oraz komputery osobiste.

Written By
More from Patryk

Microsoft nie przeniesie Halo na PC, więc fani robią to samodzielnie

Microsoft nie ma w planach przeniesienia gry Halo na pecety, choć dawno...
Read More