Nowy zwiastun The Amazing Spider- Man 2

W sieci pojawił się nowy zwiastun gry The Amazing Spider- Man 2 studia Beenox, które było odpowiedzialne również za poprzednia część. Gra zmierza na konsole starej i nowej generacji, komputery osobiste oraz na konsole Nintendo. Przenośne 3DS i stacjonarne WiiU. Premiera zaplanowana jest na 30 kwietnia tego roku.

Najnowszy zwiastun pokazuje nam z jakimi czarnymi charakterami przyjdzie nam walczyć podczas rozgrywki. W The Amazing Spider- Man 2 będziemy musieli stawić czoła między innymi takim antagonistom jak Green Goblin, Kingpin, Kobieta- Kot, Kraven, Electro oraz Carnage. Dla fanów komiksów Marvela postacie te są zapewne dobrze znane.

The Amazing Spider- Man 2 to przygodowa gra akcji osadzona w komiksowej wersji Manhattanu. Pod względem fabularnym gra kontynuuje wydarzenia przedstawione w The Amazing Spider- Man z 2012 roku. Obie odsłony łączą pewne wątki i sceny, ale podążają odrębnymi ścieżkami. W nowej odsłonie bohater otrzymał pokaźny zestaw nowych ciosów, a podczas walk będzie mógł wykorzystać różne rodzaje sieci. Rozbudowano również sekcje poruszania się Peterem Parkerem w stroju cywilnym. W tej części będą to pełnoprawne misje, które będą miały na celu prowadzenie dochodzeń. Technologicznie gra nie odbiega standardem temu, co zaobserwowaliśmy w pierwszej odsłonie serii. The Amazing Spider-Man 2 to typowy średniak, który zapowiada się lepiej tylko na platformach nowej generacji. Dynamiczny, świetnie wyreżyserowany trailer możecie sprawdzić poniżej.

More from Mikołaj Ciesielski

Google Glass ma szanse na rewolucję branży?

Google Glass to okulary o rozszerzonej rzeczywistości stworzone przez firmę Google. Okulary...
Read More