Nowy zwiastun Murdered: Śledztwo zza grobu.

Murdered: Śledztwo zza grobu to przygodowa gra akcji studia Airtight Games przy współpracy ze Square Enix. Premiera gry już 6 czerwca. Murdered: Śledztwo zza grobu trafi na konsole nowej generacji, komputery osobiste oraz na Xboksa 360 i PlayStation 3.

Nie sposób pominąć porównań nowej gry Airtight Games do L.A Noire. Czy połączenie elementów nadprzyrodzonych z detektywistyczną opowieścią przypadnie graczom do gustu?

Najnowszy trailer Murdered: Śledztwo zza grobu(oryginalna, angielska nazwa to Murdered: Soul Suspect) trwa 5 i pół minuty. Zwiastun skupia się głównie na głównej postaci, czyli na detektywie Ronanie O’ Connorze. Podczas filmu dowiadujemy się nieco więcej o postaci, którą przyjdzie nam pokierować oraz o tym, co będzie naszym głównym zadaniem. Ponadto przedstawiony został również zaświat, czyli królestwo duchów i innych zjaw. W końcu jako, iż sami kierujemy duchem, to musimy wiedzieć jakimi prawami rządzi się świat umarłych. Nie zabrakło również fragmentów z ostatniego trailera o “Bell Killerze”.

Murdered: Śledztwo zza grobu to oryginalny interaktywny thriller. Twórcami gry jest studio Airtight Games przy współpracy z Square Enix.  Miejsce akcji to miasteczko Salem, które znane jest przede wszystkim z legend o czarownicach, które w XVII wieku palono na stosie. Wielu graczy oczekuje od tego tytułu głębi scenariusza oraz niespotykanego jak dotąd klimatu. Generalnie przypomina on pierwsze odsłony Silent Hill, gdzie również trafialiśmy do mrocznego miasteczka. Tutaj jest to bardziej stonowane, oraz mniej tajemnicze. Miejmy nadzieję, że zawartość strachu stoi na wysokim poziomie.

Tytuł trafi 3 czerwca tego roku na konsole starej generacji, PlayStation 4, Xbox One oraz komputery osobiste.

More from Mikołaj Ciesielski

FIFA 16- poznaliśmy ścieżkę dźwiękową

Premiera gry FIFA 16 zbliża się wielkimi krokami. EA Sports odkrywa kolejny...
Read More