Nowy zwiastun Mortal Kombat X to jeszcze więcej mordobicia

Mortal Kombat X otrzymało kolejny gameplay trailer, tym razem z udziałem rodziny Briggsów. Gra debiutuje na PS3, X360, PS4, Xone oraz PC.

Ależ ten czas leci, Mortal Kombat X to już dziesiąta odsłona tego kultowego cyklu bijatyk, teraz również na PlayStation 4 oraz Xbox One!
Ależ ten czas leci, Mortal Kombat X to już dziesiąta odsłona tego kultowego cyklu bijatyk, teraz również na PlayStation 4 oraz Xbox One!

Dzielą nas już tylko dwa tygodnie od premiery Mortal Kombat X na konsolach stacjonarnych oraz PC. Twórcy nie zwalniają tempa kampanii marketingowej i publikują kolejny gameplay trailer gry, w którym udział biorą członkowie rodzinki Briggsów.

Materiał oczywiście jest plątaniną akcji, scenek przerywnikowych oraz typowej rozgrywki. Gra prezentuje wysoki poziom, szczególnie jeżeli mowa o scenach walki i specjalnych uderzeniach. Twórcy ze studia Nether Realm przygotowali dla graczy dziesiątki, jak nie setki, bolesnych i efektownych zagrań każdego z zawodników.

Jax Briggs razem ze swoją córką radzą sobie na poniższym filmiku całkiem dobrze. Fajnie jest widzieć, że twórcy eksperymentują i wprowadzają do rozgrywki nie tylko nowe rozwiązania, ale przede wszystkim nowych zawodników.

Premiera gry już w 14 kwietnia na PlayStation 4, Xbox One, Xboksie 360, PlayStation 3 oraz PC.

[dzięki – http://www.allgamesbeta.com/2015/04/mortal-kombat-x-briggs-family-trailer.html]

Jax mortal kombat

Written By
More from Patryk

Kwadrans rozgrywki z Dying Light

Kwadrans rozgrywki z gry Dying Light został opublikowany w sieci. Tytuł pojawi...
Read More