Nowy zwiastun Lego Hobbit już do dyspozycji

Lego Hobbit to gra studia Traveller’s Tale, która jest oparta o adaptację filmową książki Hobbit. Na terenie naszego kraju dystrybucją gry zajmuje się firma Cenega. W sieci opublikowano najnowszy zwiastun promocyjny gry.

cenega_0

 

W sieci pojawił się nowy trailer gry LEGO Hobbit, która zmierza na PlayStation 3, Xboksa 360, Xbox One jak również PlayStation 4. Za tytuł odpowiada firma Traveller’s Tale, która od wielu lat specjalizuje się w wypuszczaniu na rynek kolejnych odsłon znanej serii. Klocki nigdy się nie nudzą, tym bardziej, że poziom rozgrywki i rozrywki płynący z tych gier zawsze stoi na wysokim poziomie. Materiał wideo prezentuje podstawowe zasady rozgrywki, jak również przedstawia bohaterów gry. 

Najnowsza część serii gier LEGO będzie oparta na pierwszych dwóch częściach trylogii filmowej Hobbit, czyli Hobbit: Niezwykła podróż i Hobbit: Pustkowie Smauga. LEGO Hobbit poprowadzi graczy w towarzystwie Bilba Bagginsa, Gandalfa Szarego i Thorina Dębowej Tarczy wraz z kompanią krasnoludów przez Śródziemie, w pełną przygód podróż do krasnoludzkiego królestwa Erebor. W grze LEGO Hobbit całe rodziny będą mogły wcielać się w swoje ulubione postacie z „Hobbita“, takie jak Bilbo, Gandalf i wszystkie krasnoludy: Thorin, Fíli, Kíli, Óin, Glóin, Dwalin, Balin, Bifur, Bofur, Bombur, Dori, Nori i Ori. Każda z tych postaci posiada specjalną – i dość zabawną – umiejętność.

Gracze będą mogli odwiedzić ważne miejsca z filmów, w tym Bag End, norę Bilba w Hobbitonie, przebyć zdradliwą Wysoką Przełęcz w Górach Mglistych i zapuścić się w zakamarki Miasta Goblinów, Mrocznej Puszczy i Rivendell. Zagramy również na najnowszej generacji konsol – gra ukaże się na PS3, PS4, XBOX 360 i XBOX One!

Written By
More from Patryk

PlayStation EXTRA Live już jutro w Warszawie

Ekipa PlayStation Polska Extra ponownie rusza w trasę. W najbliższy weekend redakcja...
Read More