Nowy zwiastun Child of Light

W najnowszym zwiastunie twórcy skupili się na muzyce, która będzie nam towarzyszyć podczas gry. Child of Light to dzieło Ubisoftu, które trafi na konsole nowej generacji oraz na komputery osobiste. Premiera gry zaplanowana jest na 30 kwietnia tego roku.

Za muzykę w Child of Light odpowiedzialna jest kanadyjska piosenkarka Cœur de Pirate, która przyznała, że stduio Ubisoft dało jej sporą swobodę w doborze rytmów do gry. Najnowszy zwiastun pokazuje jak powstają przeróżne dźwięki, które będziemy mieli okazję usłyszeć podczas gry. Jak na przykład podmuch wiatru. Trailer ukazuje także fakt, że Ubisoft przy okazji tworzenia Child of Light współpracuje również z artystami z cyrkowej grupy Cirque de Soleil.

Child of Light to dzieło Ubisoftu, które zmierza na konsole nowej generacji oraz na PC. Premiera będzie mieć miejsce 30 kwietnia.  Child of Light to oryginalna dwuwymiarowa platformówka, choć twórcy mówią, że jest grą RPG. Trzydziestoosobowy zespół odpowiedzialny za ten projekt inspirował się tradycyjnymi tytułami jRPG oraz współczesnymi platformówkami. Gra działa na tym samym silniku co Rayman Origins oraz Rayman Legends.

More from Mikołaj Ciesielski

The last of Us: Left Behind stanie się samodzielną grą

Studio Naughty Dog poinformowało, że już za kilka dni dodatek do gry...
Read More