Nowy zwiastun Child of Light przedstawia świat gry

W NAJNOWSZYM ZWIASTUNIE TWÓRCY SKUPILI SIĘ NA ŚWIECIE, KTÓRY BĘDZIE NAS OTACZAŁ PODCZAS ROZGRYWKI. CHILD OF LIGHT TO DZIEŁO UBISOFTU, KTÓRE TRAFI NA KONSOLE NOWEJ GENERACJI ORAZ NA KOMPUTERY OSOBISTE. PREMIERA GRY ZAPLANOWANA JEST NA 30 KWIETNIA TEGO ROKU.

Ostatnio twórcy zachwycili nas muzyką, która będzie nam towarzyszyć podczas rozgrywki, a teraz również nas zachwycają. Tym razem nie słuchowo, a wizualnie. Ubisoft postanowił przybliżyć graczom świat, który będziemy przemierzać w Child of Light. Kraina nazywa się Lemuria i jest niezwykle urokliwa. Zobaczcie sami.

Child of Light to dzieło Ubisoftu, które zmierza na konsole nowej generacji oraz na PC. Premiera będzie mieć miejsce 30 kwietnia.  Child of Light to oryginalna dwuwymiarowa platformówka, choć twórcy mówią, że jest grą RPG. Eksploracja świata wygląda tak, jak w klasycznych platformówkach, natomiast walka odbywa się w systemie turowym, podobnym do tego, które znamy z gier typu jRPG. Fabuła przedstawia losy głównej bohaterki, przedstawiając jej drogę do dorosłości.  Trzydziestoosobowy zespół odpowiedzialny za ten projekt inspirował się tradycyjnymi tytułami jRPG oraz współczesnymi platformówkami. Gra działa na tym samym silniku co Rayman Origins oraz Rayman Legends.

More from Mikołaj Ciesielski

Premiera Dragon Age: Inkwizycja przesunięta!

Dragon Age: Inkwizycja jest kolejną odsłoną znanej serii gier z gatunku cRPG,...
Read More