Nowy zwiastun Bound by Flame

Niedawno pojawił się zwiastun prezentujący walkę. Jak widać twórcy kładą wielki nacisk na potyczki z oponentami, ponieważ kolejny trailer po raz kolejny przedstawia walkę. Bound by Flame zmierza na komputery osobiste, PlayStation 4, PlayStation 3 oraz na Xboxa 360. Premiera już 9 maja.

Podobnie jak ostatnim razem twórcy ponownie skupili się głównie na przedstawieniu walki za pomocą broni białej. W szczególności mieczy i sztyletów. Przedstawiają również trzy drzewka umiejętności. Gracz może podążać drogą dość standardową, czyli klasą fighter, ranger lub pyromancer. Podczas filmu przedstawiono również fakt, że podczas rozgrywki  będziemy mogli używać czarów, by zwiększyć siłę swego oręża. Resztę zobaczcie sami.

Bound by Flame to RPG akcji z perspektywą trzeciej osoby. Za produkcję odpowiedzialne jest studio Spiders(twórcy m.in Mars: War Logs). Tytuł został osadzony w mrocznym świecie fantasy. Głównym bohaterem Bound by Flame jest najemnik, który został opętany przez demona, władającego ogniem. To jak bardzo opęta on naszego bohatera zależy tylko i wyłącznie od nas samych, ponieważ w grze przyjdzie nam wybierać między posiadaniem niszczycielskich mocy, a cechami prawdziwego bohatera. Fabuła została podzielona na rozdziały, która kształtowana jest przez wybory fabularne, ale również przez to jaką ścieżką zdecydujemy się podążać.

More from Mikołaj Ciesielski

Ubisoft przedstawia piękno Londynu na nowym trailerze Assassin’s Creed: Syndicate

Choć firma Ubisoft jest często krytykowana przez graczy na całym świecie, to...
Read More