Nowy Xbox One Bundle Pack zapowiedziany z grą Fallout 4

Microsoft chce wykorzystać premierę znakomitego Fallout 4 i wdrożyć na rynek zestaw konsoli Xbox One wraz z tym właśnie tytułem. Promocja jest całkiem ciekawa dla nowych użytkowników konsoli.

Firma Microsoft właśnie zdecydowała się przedstawić nowy zestaw konsoli Xbox One, który niebawem wejdzie do oficjalnej sprzedaży. Jeżeli tylko nie posiadacie jeszcze konsoli z Redmond, to warto jest się zainteresować najnowszym bundle packiem, bo w połączeniu z grą studia Bethesdy to chyba najlepsza z możliwych opcji na rynku. Cena to 399 dolarów (około 1516 zł).

W skład rzeczonego zestawu wchodzą:

  • Xbox One 1TB,
  • Kontroler,
  • Kod na Fallout 4,
  • Kod na Fallout 3 (wsteczna kompatybilność).

Warto podkreślić, że w ramach wstecznej kompatybilności twórcy zestawu dają graczom również szansę na posmakowanie Fallout 3 na Xbox One. Fajnie, że zdecydowali się udostępnić tak wypakowany zawartością bundle pack i, niejako w gratisie, zaoferować graczom przygodę z Fallout 3.

Premiera gry Fallout 4 nastąpi już 10 listopada na konsolach PlayStation 4, Xbox One oraz pecetach. Jeżeli nie macie jeszcze next-gena, to warto rozpatrzyć zakup tego zestawu. Oczywiście nie wszyscy muszą lubić markę Fallout, dla nich Microsoft przygotował również bundle pack z Rise of the Tomb Raider.

[efsthumbnail sdsd src=”http://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/10/xboxone-1tbconsole-fallout4.png”] [efsthumbnail sdsd src=”http://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/10/xbox-one-bundle-2.jpg”] [efsthumbnail sdsd src=”http://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/10/xbox-one-bundle.jpg”]
Written By
More from Patryk

Efekciarski trailer gry Pro Evolution Soccer 2015

W sieci udostępniono premierowy trailer gry Pro Evolution Soccer 2015. Gra debiutuje...
Read More