Nowy update Gran Turismo 6 wprowadzi potężnego Hyundaia N 2025 Vision Gran Turismo

Gran Turismo 6 to jedna z najlepszych gier wyścigowych dostępnych na konsolach stacjonarnych. Nic to, że wydana tylko na PlayStation 3 i w schyłkowym momencie dla życia konsoli. Nadal jest aktualizowana i rozwijana.

Koncern motoryzacyjny Hyundai właśnie opublikował nowe zdjęcia uchylające rąbka tajemnicy na temat Hyundaia N 2025 Vision Gran Turismo. Więcej informacji na temat tego samochodu zostanie ujawnione na targach Frankfurt Motor Show 2015. Autko pojawi się w nadchodzącej aktualizacji gry, podobnie jak Bugatti, o którym pisałem kilka dni temu.

Na oficjalnej stronie gry ujawniono nawet pierwsze zdjęcia tego super modelu, który wygląda niczym samochód klasy Le Mans. Będzie z pewnością bardzo szybki, opisany świetnym przyspieszeniem oraz osiągami, ale martwię się o jego przyczepność do drogi oraz aerodynamikę. Tak czy owak, model zostanie zaprezentowany oficjalnie na imprezie we Frankfurcie, którą warto śledzić, bowiem jest to jeden z pierwszych, tak drogich i sportowo nastawionych modeli Hyundai’a.

[efsnotification type=”alert” style=”radius” close=”false” ]Gran Turismo to  seria wyścigowych gier symulacyjnych wyprodukowanych przez Polyphony Digital, wydanych na konsole pierwszą Sony PlayStation. Seria odniosła duży sukces komercyjny, od momentu premiery pierwszej części w 1997 roku sprzedano łącznie 70 mln egzemplarzy.[/efsnotification] [efsthumbnail sdsd src=”http://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/09/hyundai-gran-turismo-6-wall.jpg”] [efsthumbnail sdsd src=”http://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/09/hyundai-gran-turismo-6-wall-2.jpg”]

[interaction id=”55f29e858f1e968801f0efbf”]

Written By
More from Patryk

PlayStation Plus – oferta na wrzesień 2014

W sieci pojawiły się oficjalne informacje na temat wrześniowej oferty PlayStation Plus....
Read More