Nowy trailer Watch_Dogs pojawił się w sieci

W sieci pojawił się kolejny zwiastun gry Watch Dogs. Tym razem firma Ubisoft zabiera nas na przejażdżkę po cyfrowej wersji miasta Chicago. Tytuł trafi na PlayStation 4, PlayStation 3, Xboksa 360 i Xbox One już w maju.

Watch-Dogs-banner1

Watch_Dogs to gra akcji, za którą odpowiedzialna jest firma Ubisoft, znana najbardziej z serii Assassin’s Creed. Tytuł ten to innowacyjna gra z otwartym światem(tzw. sandbox) wzorowanym na prawdziwym amerykańskim mieście Chicago. W grze położono nacisk na włamywanie się do urządzeń komunikacyjnych i innych systemów kontrolujących miejską infrastrukturę, a nawet do telefonów przechodniów. Premiera tejże produkcji zaplanowana jest na 27 maja tego roku, na konsolę zarówno starej jak i nowej generacji oraz na PC.

W najnowszym zwiastunie twórcy zdecydowali się na pokazanie, można by rzec, serca gry, czyli miasta. Przybliżają poszczególne aspekty świata(głównie starają się ukazać, że podczas rozgrywki będziemy w stanie włamać się wszędzie i przejąć kontrolę nad czym tylko zapragniemy) oraz pokazują jak mniej więcej funkcjonuję miasto. Z resztą zobaczcie sami:

Podczas rozgrywki wcielamy się w postać Aidena Pearce’a, który jest znakomitym hakerem. Dzięki swym umiejętnościom może bez problemu kontrolować, np. sygnalizację świetlne, a co za tym idzie wywołać karambol(na fragmentach pokazujących rozgrywkę wyglądało to niezwykle efektownie). Może też podłączać się pod miejski monitoring, czy podsłuchiwać niczego nie podejrzewających przechodniów.

Co ciekawe premiera Watch_Dogs miała mieć miejsce w listopadzie ubiegłego roku, ale twórcy podjęli decyzję o przesunięciu premiery na wiosnę tego roku, a ostatnio poinformowali o dokładnej dacie. Miejmy nadzieję, że 27 maja to termin ostateczny i nie ulegnie zmianie, bo to chyba jedyny sandbox, który jest w stanie zdetronizować serię Grand Theft Auto firmy Rockstar.

[autor newsa – Mikołaj Ciesielski]

Written By
More from Patryk

Reżyser Transformers: Age of Extinction prezentuje eksplozje w swoim najnowszym filmie

Michael Bay to reżyser filmowy, który pracował ostatnio nad Transformers: Age of...
Read More