Nowy trailer No Man’s Sky

No Man’s Sky to bez wątpienia jedna z najciekawszych produkcji, które niebawem trafią na rynek. Twórcy starają się o to, aby o ich grze było głośno, czego efektem jest kolejny zwiastun tej produkcji.

Wszyscy z niecierpliwością wyczekują, aż ekipa Hello Games poda dokładną datę premiery No Man’s Sky. Jednakże na ten moment musimy zadowolić się obietnicami, że tytuł ten zadebiutuje jeszcze w tym roku. Na pocieszenie mamy jednak sporo materiałów w tym nowy, dzisiejszy, który jeszcze bardziej podkręci apetyt graczy.

Prawie półtora minutowy trailer podkreśla, że każda planeta w No Man’s Sky jest inna i oczywiście nie odkryta. Idealnie zostało to pokazane na poniższym materiale. Zróżnicowanie poszczególnych planet jest widoczne gołym okiem, miejmy nadzieję, że wszystkie zapewnienia twórców znajdą swoje potwierdzenie w rzeczywistości po premierze gry.

Fakt, że twórcy nie podali daty premiery gry na tegorocznych targach E3 jest trochę rozczarowujący, ale musimy pamiętać, że przed nami jest jeszcze kilka branżowych imprez, a wśród nich m.in. sierpniowe targi Gamescom, na których na pewno nie zabraknie ekipy Hello Games.

More from Mikołaj Ciesielski

Być może już niedługo pojawi się nowy Bioshock

Dobrze wiemy, że Ken Levine, czyli wiodąca postać w Irrational Games w...
Read More