Nowy trailer No Man’s Sky

No Man’s Sky to bez wątpienia jedna z najciekawszych produkcji, które niebawem trafią na rynek. Twórcy starają się o to, aby o ich grze było głośno, czego efektem jest kolejny zwiastun tej produkcji.

Wszyscy z niecierpliwością wyczekują, aż ekipa Hello Games poda dokładną datę premiery No Man’s Sky. Jednakże na ten moment musimy zadowolić się obietnicami, że tytuł ten zadebiutuje jeszcze w tym roku. Na pocieszenie mamy jednak sporo materiałów w tym nowy, dzisiejszy, który jeszcze bardziej podkręci apetyt graczy.

Prawie półtora minutowy trailer podkreśla, że każda planeta w No Man’s Sky jest inna i oczywiście nie odkryta. Idealnie zostało to pokazane na poniższym materiale. Zróżnicowanie poszczególnych planet jest widoczne gołym okiem, miejmy nadzieję, że wszystkie zapewnienia twórców znajdą swoje potwierdzenie w rzeczywistości po premierze gry.

Fakt, że twórcy nie podali daty premiery gry na tegorocznych targach E3 jest trochę rozczarowujący, ale musimy pamiętać, że przed nami jest jeszcze kilka branżowych imprez, a wśród nich m.in. sierpniowe targi Gamescom, na których na pewno nie zabraknie ekipy Hello Games.

More from Mikołaj Ciesielski

Don’t Starve otrzyma tryb multiplayer!

Don’t Starve to przygodowa gra akcji z drobnymi elementami cRPG oraz strategii....
Read More