Nowy trailer gry Rise of the Tomb Raider

W sieci pojawił się nowy trailer gry Rise of the Tomb Raider, który przygotowuje nas do wielkiej prezentacji na targach E3 2015 w Los Angeles.

Lara Croft to jedna z najpopularniejszych bohaterek gier wideo w historii. Najnowsza gra z serii Tomb Raider zostanie zaprezentowana na targach E3 2015, ale już dziś możemy zobaczyć kolejny trailer.

Rise of the Tomb Raider to kontynuacja historii Lary Croft z gry Tomb Riader (2013).
Rise of the Tomb Raider to kontynuacja historii Lary Croft z gry Tomb Riader (2013).

Rise of the Tomb Raider ma niewiele wspólnego z poprzednimi, klasycznymi odsłonami tej serii. Głównie za sprawą rozgrywki, nowej jakości oprawie graficznej i koncentracji na survivalu.

Warto podkreślić, że Rise of the Tomb Raider będzie wydane tylko na konsole Microsoftu, choć nadal nie wiemy, na jaki czas. Lara Croft na najnowszym trailerze wspina się na oblodzoną górę, gdzieś w mroźnej Syberii. Crystal Dynamics nadal trzymają w tajemnicy gameplay z tej gry, ale na kilkanaście dni przed targami E3 2015 podgrzewają atmosferę nową animacją.

Miejmy nadzieję, że już na targach dowiemy się, czy Rise of the Tomb Raider kiedykolwiek pojawi się na PlayStation 4. Wielu fanów Lary Croft wychowało się na pierwszych pięciu częściach serii, a więc samej klasyce, więc oni również chcieliby zagrać w Rise of the Tomb Raider.

[dzięki – http://www.videogamer.com/xboxone/rise_of_the_tomb_raider/news/rise_of_the_tomb_raider_gets_new_cinematic_trailer.html]


[interaction id=”5556fc1540f2c57e041d856b”]
Written By
More from Patryk

Kolejne materiały wideo z dodatku Horsepower Expansion Pack do Driveclub

Kolejne nagrania wideo z dodatku Horsepower Expansion Pack gry Driveclub pojawiły się...
Read More