Nowy trailer gry Need for Speed z udziałem BMW M2 Coupe

BMW M2 Coupe jest bohaterem najnowszego trailera gry Need for Speed na PlayStation 4, Xbox One oraz pecetach. Ghost Games opracowali w istocie smakowitą grę wyścigową, jakich mało na rynku.

Najnowszy trailer gry Need for Speed robi ogromne wrażenie, absolutnie na wszystkich fanach gier wyścigowych. Jego głównym bohaterem jest sportowy potworek BMW M2 Coupe, czyli naprawdę potężna maszyna, która dodatkowo wygląda świetnie. Wielkie wrażenie robi właśnie wykonanie oprawy graficznej, oświetlenie, cieniowanie, gra świateł i odbicia na karoserii samochodów. Silnik graficzny Frostbite 3 robi świetną robotę i jest bardzo wydajny. Bez wątpienia Need for Speed będzie jedną za najładniejszych gier wyścigowych na rynku w dniu premiery.

Jeżeli chodzi o sam samochód, to BMW M2 Coupe prezentuje się bardzo dobrze od strony technicznej. Auto otrzymało rzędowy 6-cylindrowy motor benzynowy z turbodoładowaniem, który generuje moc 370 KM (przy 6500 obr./min.) i 500 Nm. BMW może pochwalić się przyspieszeniem od 0 do 100 km/h trwa 4,3 s. Co ciekawe, tak zwana Północna Pętla słynnego toru Nurburgring jest pokonywana w czasie 07:58 min. Prędkość maksymalna została elektronicznie ograniczona do 250 km/h.

Gra, jak i sam samochód BMW M2 Coupe zapowiadają się znakomicie. Do premiery zostało jeszcze trochę czasu, ale możecie być pewni, że Need for Speed będzie powiewem świeżości na rynku, a z pewnością w tej kultowej serii. Tytuł pojawi się na rynku już z dniem 5 listopada na konsolach PlayStation 4, Xbox One oraz komputerach osobistych.

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=p-oN2IUh2y4″ allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]

[interaction id=”55fbcd9c66f2b66b49cbf728″]

Written By
More from Patryk

PlayStation Plus maj 2015 – oferta ujawniona w Japonii

Japońscy gracze już wiedzą, jakie gry otrzymają w majowej ofercie PlayStation Plus....
Read More