Nowy trailer gry Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain – wracamy do Mother Base

Kampania promocyjna gry Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain nie cichnie. Dziś możecie zobaczyć najnowszy trailer tej superprodukcji.

Konami przygotowało najnowszy live action trailer gry Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain, która debiutuje na rynku we wrześniu na konsolach stacjonarnych oraz komputerach PC.

Wydawca gry przygotował specjalną kampanię marketingową, w której chce podkreślić, że Big Boss z Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain jest dobrym wzorcem dla japońskiej młodzieży. Dziś otrzymaliśmy krótki filmik na temat przyjaźni, który ma promować również superprodukcję Hideo Kojimy.

Poniższy filmik przedstawia sylwetkę chłopca grającego w grę Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain oraz bezdomnego, który wykrzykuje ”że jest kompletnie samotny”. Nie bardzo rozumiem, co to wszystko ma wspólnego z przyjaźnią, ale Konami z pewnością w kolejnych materiałach rozwinie rzeczoną tematykę.

Oczywiście nie mogło zabraknąć krótkich fragmentów z gry. Big Boss wraca do swojej Mother Base, a więc miejsca, gdzie będziemy mogli odpocząć, rozbudować ekwipunek i poćwiczyć. Hideo Kojima nie jednokrotnie podkreślał, że warto spędzać czas w bazie i poświęcić go na trening.

Czekam na kolejne materiały wideo z gry i wielką jej premierę. To produkcja, która z pewnością namiesza w tym roku na rynku.

[dzięki – http://www.dualshockers.com/2015/08/17/new-metal-gear-solid-v-the-phantom-pain-commercial-shows-snake-returning-to-mother-base/]

 

[interaction id=”5571963961d08a2d4b8d228c”]

Written By
More from Patryk

Moebius, świetna przygodówka od Jane Jensen, w bogatym wydaniu na rynku PC

IQ Publishing pragnie poinformować o premierze polskiej wersji gry Moebius: Empire Rising...
Read More