Nowy trailer do gry Sacred 3 – prezentacja rywalizacji pomiędzy członkami drużyny

W sieci opublikowano kolejny zwiastun gry Sacred 3, która pojawi się na komputerach osobistych, PlayStation 3 oraz Xboksie 360. Tym razem sprawdzamy, jak wygląda rywalizacja między członkami drużyny.

Sacred 3 to jedna z największych premier z gatunku RPG w tym roku.
Sacred 3 to jedna z największych premier z gatunku RPG w tym roku.

Sacred 3 to rozwinięcie formuły niezwykle ciekawej serii firmy Deep Silver, które trafi na Xboksa 360, PlayStation 3 oraz komputery osobiste. Autorzy gry opublikowali nowy zwiastun promocyjny gry. Premiera gry zaplanowana jest na 1 sierpnia.

Deep Silver zaprezentowało właśnie nowy trailer do gry Sacred 3, który prezentuje tryb kooperacji oraz poczucie humoru z których znane były wcześniejsze odsłony serii. Podczas wspólnych walk z hordami Imperatora Zane’a oddani fani i nowi gracze będą mogli doświadczyć rywalizacji między sobą o miano największego wojownika Ancarii.

Potrzeba wyjątkowo silnej drużyny, by pokonać niezliczonych wrogów będących na usługach imperium zła. Musisz tak dobrać styl walki i uzbrojenie, by wypracować swój własny styl gry i jednocześnie uzupełniać umiejętności swojej grupy herosów. Jak wiadomo, zdarzą się przeciwnicy, których nie będzie można łatwo pozbawić życia. Łącz swoje moce z potęgą innych członków drużyny, by stworzyć nowe silne ataki. Gdy kurz po bitwie opadnie, tablica wyników pokaże, kto z was jest najlepszy. Dzięki temu wprowadzono doskonałą równowagę między przyjacielską współpracą a ostrą rywalizacją.

Written By
More from Patryk

Sony oficjalnie obniżyło cenę PlayStation 4 w Europie

Najlepsze doświadczenie w grach wideo teraz w jeszcze niższej cenie. Tak przynajmniej...
Read More