Nowy trailer do gry Murdered: Śledztwo zza grobu po polsku

Murdered: Souls Suspect to gra przygodowa, naszpikowana elementami horroru, od studia Square Enix, która trafi na PlayStation 3 i Xboksa 360, jak również konsole nowej generacji już w czerwcu. W sieci pojawił się świeży trailer po polsku.

square-enix-banner

Firma Square-Enix właśnie opublikowała świeży zwiastun do gry Murdered: Śledztwo zza grobu w polskiej wersji językowej. Murdered: Soul Suspect stawia przed graczami najtrudniejsze wyzwanie – muszą oni rozwikłać zagadkę śmierci głównego bohatera gry. Ronan O’Connor, policjant z Salem, zostaje brutalnie zamordowany przez zamaskowanego mordercę. Uwięziony w przypominającym czyściec wymiarze, musi połączyć swoje zdolności detektywistyczne z potężnymi, nadprzyrodzonymi mocami. Tylko tak będzie mógł odkryć szokujący związek pomiędzy własną śmiercią, a serią rytualnych zabójstw, które wstrząsnęły Salem, tym samym mieście, które znane jest z obecności czarownic. 

Ten interaktywny thriller będzie dostępny na półkach sklepowych już w czerwcu tego roku. Jest to bardzo ciekawa mieszanka gry przygodowej z elementami grozy i horroru. Na poniższym zwiastunie odwiedzimy kilka ciekawych lokacji. Opuszczone miasto, stare kamienice, spustoszałe budynki, cmentarz, pobliski las…wszytko to, co w prawdziwym horrorze powinno się znaleźć.Grę rozbudowano również o drobne elementy rozwoju bohatera – dzięki rozwiązywaniu pomniejszych zagadek, eksploracji świata, czy wykonywaniu zadań pobocznych jesteśmy obdarowywani punktami doświadczenia. Po uzbieraniu odpowiedniej ilości punktów możemy zakupić nowe umiejętności dla naszego protagonisty. Za oprawę graficzna odpowiada, wciąż energiczny, silnik Unreal Engine 3.0, który jest wstanie generować otoczenie przepełnione detalami. Miasto nakreślone w grze jest mroczne i spowite we mgle, co jest bardzo efektowne.

Murdered: Soul Suspect ukaże się również w polskiej wersji językowej na PlayStation 4 i Xboksie One. Trailer w polskiej wersji językowej możecie obejrzeć poniżej!

Written By
More from Patryk

Premiera gry DiRT Rally na PlayStation 4 i Xbox One już kwietniu

Firma Codemasters ma dla fanów gier rajdowych dobre wiadomości. Od kwietnia tytuł...
Read More