Nowy trailer do gry Final Fantasy XIV: A Realm Reborn i nadchodzącego patcha 2.2

Final Fantasy XIV: A Realm Reborn to gra MMORPG studia Square Enix. W tym miesiącu zostanie wydana kolejna aktualizacja, o numerze 2.2, którą zapowiada również zwiastun.

square-enix-banner

Square Enix oficjalnie zapowiedziało datę premiery nadchodzącego patcha do gry MMORPG Final Fantasy XIV Online: A Realm Reborn. Zgodnie z informacjami zawartymi w otwartym liście od twórców, aktualizacja będzie dostępna już 27 marca. Autorzy gry podzielili się ze światem kilkoma informacjami na tema zmian jakie zajdą w grze wraz ze wspomnianą aktualizacją o numerze 2.2. Poniżej najistotniejsze zmiany jakie znajdą się w grze wraz z premierą patcha, a więc już 27 marca:

Nowy tryb Hard Mode – zadania w lochach dedykowane graczom na pięćdziesiątym poziomie doświadczenia, gdzie zdobywamy przedmioty na poziomie 55 i wyższym.
● Nowe modele bestii w tym Diabolos, zainfekowani nieumarli Gobbue, czołg z goblinami, jak również znana z Final Fantasy XI Medusa.
● Opcja mieszania ze sobą komponentów na rzecz przejmowania właściwości jednego przedmiotu przez drugi. W tym trybie użyjemy specjalnego kryształu, aby zmienić postać przedmiotu.
● Księgi poziomu mistrzowskiego do generowania nowych klas postaci.
● Poszerzona oferta na przedmioty u kupców.
● Zupełnie nowe fryzury dla naszych bohaterów.
● Zestawy całkiem nowych ubrań.

Final Fantasy XIV: A Realm Reborn oferuje zupełnie inne podejście do tematu gatunku MMORPG niż konkurencja. W produkcji Square Enix postawiono na rozwój bohatera, tak zwane grindowanie (awansowanie poprzez ubijanie wrogów), jak również tradycyjną eksplorację otocznia. W grze istnieją również charakterystyczne areny, na których odbywają się pojedynki Player vs Player (PvP). Gra śmiga na w pełni trójwymiarowym silniku graficznym, który jest wstanie generować charakterystyczny dla marki świat, skąpanej w kolorach fantastycznej krainy. Tytuł jest objęty modelem abonamentu, a na półki sklepowe trafił w sierpniu zeszłego roku.

Written By
More from Patryk

Pierwsze screeny i gameplay z gry Uncharted: The Nathan Drake Collection

Na YouTube pojawił się pierwszy gameplay z gry Uncharted: The Nathan Drake...
Read More