Nowy, stary wizerunek Nathana Drake’a zaprezentowany

W sieci udostępniono bardzo ciekawy wpis dotyczący najnowszej odsłony Uncharted. Na Twitterze zamieszczono wizerunek Nathana Drake’a, głównego bohatera gry.

PlayStation 4 otrzyma kolejną odsłonę serii przygodowych gier Uncharted.
PlayStation 4 otrzyma kolejną odsłonę serii przygodowych gier Uncharted.

Na tegorocznych targach E3 w Los Angeles otrzymaliśmy zapowiedź oraz krótki zwiastun Uncharted 4: A Thief’s End. Materiał filmowy nie zdradził nam większej ilości informacji na temat rozgrywki, ale z grubsza przedstawił nam sylwetkę głównego bohatera.


Dziś w sieci udostępniono wpis na portalu Twitter, który pozwala nam rzucić okiem na twarz Nathana. Trzeba przyznać, że nieznacznie się zmieniła względem poprzednich odsłon serii, ale fani bez większego trudu rozpoznają swojego ulubionego bohatera.

Producent gry już wcześniej potwierdzał, że planuje wykorzystać kilka elementów z odświeżonych przygód Ellie i Joela właśnie w Uncharted 4: A Thef’s End. Wiemy już, że główny bohater gry będzie zbudowany z dwukrotnie większej liczby szczegółów niż Joel. Programistka podkreśla, że równie istotne znaczenie ma wykorzystanie wirtualnej skóry, mięśni oraz cieniowania. Tytuł pojawi się tylko na najnowszej konsoli Sony, czyli na PlayStation 4 w 2015 roku. Jakie jest Wasze zdanie, czy gra wyciśnie z tej konsoli maksymalne efekty wizualne?

Written By
More from Patryk

Microsoft zamierza wspierać markę Xbox i ofertę Games with Gold

Firma Microsft obiecuje rozwój marki Xbox i ulepszanie oferty Games With Gold....
Read More